• Край на мача! Славия и Берое не излъчиха победител!

• Три минути продължение на мача.

90'
  • Жълт картон за Галин Иванов.

89'
  • Центриране на Галин Иванов от пряк свободен удар, но Милчо Ангелов не успя да засече на изгодна позиция срещу вратаря.

88'
  • Претенции задузпа от страна на Славия. Удар на Славчо Шоколаров се удари в Александър Цветков, като "белите" претендираха, че е играл с ръка. Реферът обаче даде знак играта да продължи.

86'
  • Нова хубава атака на Славия, но пак Момчил Цветанов не успя да оползотвори усилията на тима си и центрирането му беше избито в корнер.

85'
  • Последна смяна в мача. Влиза Емил Мартинов, излиза Янис Карабельов.

81'
  • Поредица слаби изпълнения на играчите на Берое от корнер, които не затрудниха Антонис Стериакис.

79'
  • Смяна в Берое. Излиза Меска, влиза Вандерсон.

78'
  • Владислав Узунов получава жълт картон.

75'
  • Огромен пропуск на Славия! Славчо Шоколаров с ювелирен 30-метров пас изведе Галин Иванов сам срещу Перниш, но ударът му срещна тялото на вратаря.

74'
  • Втора смяна за Берое. Излиза Иван Минчев, влиза Алфредо Мартинс.

69'
  • Хубаво центриране на Мартин Камбуров за Меска, но той остана под топката.

68'
  • Втора смяна за Славия. Излиза Георги Йомов, влиза Славчо Шоколаров.

63'
  • Страхотен шанс за Славия! Отново Галин Иванов проби до наказателното поле и пусна успоредно за Момчил Цветанов на далечния ъгъл. Ударът му от воле мина с малко над вратата.

61'
  • Първа смяна за Берое. Излиза Рубен Бригидо, влиза новото попълнение Александър Василев.

59'
  • Резервата Милчо Ангелов изравнява. При една контра Галин Иванов го потърси в дълбочина, но пасът не беше особено добър. Топката трябваше да бъде овладяна от Камен Хаджиев, но мина под крака му и стигна до Ангелов, който напредна, преодоля вратаря и опъна мрежата за 1:1.

50'
  • Невероятен пропуск за Берое! Меска направи страхотен пробив по десния фланг, финтира защитник и центрира, като топката мина покрай славист и стигна до Боби Цонев. Но ударът му мина на милиметри встрани от вратата.

49'
  • Първа смяна в мача. Излиза Цветелин Чунчуков, влиза Милчо Ангелов.

46'
  • Начало на втората част на мача!

46'
  • Край на първата част на мача!

45+2'
  • Две минути продължение на първата част.

45'
  • На Националния стадион "Васил Левски" е звездата на българския футбол Димитър Бербатов.

44'
  • Жълт картон за Александър Цветков за задържане на нахлуващия Галин Иванов.

37'
  • Шокиращ пропуск за Славия! Цветелин Чунчуков проби вдясно на наказателото поле и пусна успоредно на вратата за Момчил Цветанов. На празна врата бившият футболист на ЦСКА стреля в аут!

35'
  • Кой, ако не Мартин Камбуров! Ветеранът открива резултата с перфектен удар с глава след центриране от корнер на Иван Минчев. Ударът на 37-годишния нападател беше неспасяем за вратаря - 1:0! Камбуров вкара своя 204-и гол в елита в 350-ия си мач на най-високо ниво в България.

29'
  • Опасно центриране на Камен Хаджиев в наказателното поле на Славия, но Андреа Христов изчисти в корнер в последния момент.

26'
  • Жълт картон за Камен Хаджиев от Берое.

25'
  • Опасна атака на Славия, като след центриране на Галин Иванов топката стигна до Георги Йомов, но той не можа да намери очертанията на вратата.

23'
  • Момчил Цветанов провали златен шанс след центриране от пряк свободен удар. Вместо да намери свой съотборник, той качи топката на главата на защитник, който с глава изчисти с лекота.

21'
  • Най-чистото положение в мача! След грешка на Янис Карабельов, бившият играч на Славия Иван Минчев с един пас намери Борислав Цонев зад защитата. Ударът на халфа обаче беше слаб и в тялото на вратаря.

18'
  • Още една хубава атака на Славия. Галин Иванов напредна в половината на Берое и стреля от границата на наказателното поле, но топката мина на сантиметри встрани от вратата.

14'
  • 11'
  • Първата опасна ситуация в мача! Цветелин Чунчуков излезе зад защитата на Берое и стреля, но защитник изби. Топката отиде на крака на Георги Йомов, но ударът му излезе в аут.

10'
  • Центриране в наказателното поле на Берое, но вратарят Перниш предотврати опасността.