• Жълт картон и за Фиданин

87'
  • Жълт картон за Гаджев

87'
  • Смяна в състава на Монтана. На мястото на Сар, който не успя да завърши мача влезе Чапаев.

84'
  • Медицинска помощ за Сар от състава на Монтана

82'
  • Смяна в Монтана. Борислав Дамянов влиза на мястото на Андреас Васев.

81'
  • Красен Трифонов заменя Владислав Узунов в състава на Локомотив Горна Оряховица.

78'
  • Жълт картон за Мадианга

77'
  • Бен Отман е фаулиран от Даниел Гаджев и последва пряк свободен удар за Локомотив. Потърпевшият застана зад топката, центрира, но футболист на "железничарите" е в положение на засада

77'
  • Медицинска помощ за Даниел Гаджев.

66'
  • Кифуети пропусна да реализира втория си гол в мача, след като от няколко метра не намери целта.

55'
  • Втори жълт картон за Дяков, след като получи втори жълт картон за разправия с Желев.

51'
  • Жълт картон за Милен Желев.

51'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Узунов и Игуманович имаха нужда от лекарска помощ, след като се сблъскаха при въздушен двубой.

42'
  • Опасен удар на Узунов, вратарят на Монтана се справи със ситуацията.

40'
  • Жълт картон и за Костадин Дяков от Монтана

36'
  • Жълт картон за Кифуети за нарушение срещу Даниел Гаджев.

35'
  • Антони Иванов не успя да нанесе решителен удар във вратата на Банков, след като не успя да нацели топката от няколко метра.

32'
  • Корнер за Локо. След изпълнението му не последва опасност за Счекич.

28'
  • Рихави Кифуети се възползва от грешка на бранителите на домакините и изравни резултата за Локо ГО на празна врата.

26'
  • Петър Атанасов се разписа за Монтана след безумна грешка на Банков.

17'
  • Корнер за Локо. След късо изпълнение Бен Отман пое топката и опита да затрудни Счекич, но бранител се справи със ситуацията.

16'
  • Жълт картон за Цонков срещу Даниел Генов и последва пряк свободен удар за Монтана.

15'
  • Корнер за Локо. След центрирането не последва опасност за вратата на монтанци.

13'
  • Свободен удар за Монтана. Последва центрирана топка в наказателното поле на Локомотив, но гостите се справиха със ситуацията.