• Пълен обрат за Лудогорец! Марселиньо овладя на границата на накзателното поле и с чудесен финт матира Мунин. Последва шут с левия крак, който бе наспасяем и Лудогорец обърна в срещата

82'
  • Невероятен пропуск за Лудогорец! Сисиньо достави меко отдясно към непокрития Клаудиу Кешеру. Румънецът стреля с глава от четири-пет метра, но като по чудо топката не влетя за втори път във старозагорската врата

80'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Шампионът най-сетне успя да се разпише във вратата на Верея, след като бранителят на "орлите" Антон Недялков стреля зад дъгата на наказателното поле и прокара топката в десния ъгъл на вратата на Верея

78'
  • Майкъл Тевия няма да може да продължи и е заменен от Елиаш да Силва

76'
  • Димо Бакалов влиза, за да замени Джоди Лукоки

72'
  • Голям пропуск за Лудогорец - Козмин Моци се извиси след ъглов удар и стреля мощно с глава, но Георги Георгиев изби топката в нов корнер

72'
  • Майкъл Тевия получи схващане в собствената си половина и получава лекарска помощ

71'
  • Още един опит на Швиерчок, но бранител на Верея подложи крак, за да отклони топката и тя отиде в корнер

68'
  • Смяна и в отбора на Верея - Милен Танев излиза, а на негово място влиза Сейдина Диара

66'
  • Шеметна акция на Лудогорец - Вандерсон пусна отляво към резервата Швиерчок, а нападателя на Лудогорец шутира, но опитът отново премина встрани от вратата на Верея

65'
  • Светослав Дяков получи жълт картон, след като репликира съдията. Мигове по-рано бе извършено нарушение срещу него, но съдията Владимир Вълков не отсъди фаул

64'
  • Първа смяна за Лудогорец - Якуб Швиерчок влиза, за да замени Густаво Кампаняро

60'
  • Грандиозен пропуск за Лудогорец! Марселиньо комбинира с Кешеру, който му върна, а бразилецът нахлу наляво в наказателното поле. Последва мощен удар с левия крак, но вратарят Георги Георгиев показа брилянтна намеса, за да запази "нулата" на таблото до емблемата на Лудогорец

58'
  • Сисиньо комбинира с Марселиньо, а плеймейкърът на Лудогорец финтира двама бранители и стреля с десния крак, но топката премина вляво от вратата на Верея

55'
  • Удар на Иво Иванов с глава след ъглов удар, но Светослав Дяков блокира пътя на топката

52'
  • Голям пропуск на Джоди Лукоки. Холандското крило майсторски се освободи между трима бранители на Верея и си остави видимост към вратата на Верея диагонално, но ударът му с десния крак прелетя встрани

47'
  • Лудогорец губи от Верея на полувремето с 0:1. Голът падна в 40-тата минута и бе дело на Антон Огнянов

45+3'
  • Удар на Вандерсон от фаул, който се отби в стената, а после имаше и втори на Натанаел, който излетя в аут

45+2'
  • Кешеру опита да изравни със задна ножица, но не сполучи

45+2'
  • ГОЛ ЗА ВЕРЕЯ! Антон Огнянов изпълни превъзходен пряк свободен удар и завъртя топката над стената, за да преодолее и Ренан дос Сантос и да отбележи първия гол за Верея от 13 срещи насам в Първа лига и първи за новия сезон

40'
  • Хубава атака на Лудогорец, след като Сисиньо и Кешеру разиграха с по едно докосване, а бразилецът центрира меко към Натанаел, но топката не стигна до бранителя на "орлите"

36'
  • Милан Вушурович напредна смело отдясно и потърси с центриране към Антон Огнянов, но Недялков овладя на гърди и предотварти по-нататъшната акция на Верея

28'
  • Удар не Кешеру от пряк свободен удар от дистанция, но топката премина над напречната греда на Верея

24'
  • Ндомбоу Александер получава медицинска помощ, след като изпитва болки в лявото рамо

21'
  • Сисиньо центрира отдясно към Вандерсон, който не се посвени и стреля от воле, но за негово съжаление ударът му бе слаб и неточен

20'
  • Трети опит отдясно на Лудогорец да стигне до гол, но ударът на Сисиньо мина край лявата греда на Верея

17'
  • Кампаняро видя включилия се отдясно Джоди Лукоки, който нахлу в наказателното поле и елементарно финтира Илия Мунин, за да си освободи място за стрелба. Халфът отправи удар с левия крак, но Георги Георгиев улови