• Десподов е в засада

90+2'
  • Добавеното време е 4 минути

90+2'
  • Жълт картон за Кешеру, който искаше корнер, а съдията Драганов даде удар от вратата.

90+1'
  • Смяна в ЦСКА. Кубемба влиза, Манолев излиза

90'
  • Кишада влиза, Дяков излиза в състава на Лудогорец

89'
  • Свободен удар за ЦСКА, след изпълнението му "червените" спечелиха корнер

88'
  • Жълт картон за Сисиньо

87'
  • Меркадо падна в наказателното поле на Лудогорец, след като Сисиньо сякаш наруши правилата, но съдията Драганов остави играта да продължи.

87'
  • Смяна в ЦСКА, Тиаго напусна терена, Десподов влезе

84'
  • Тиаго се схвана и трябваше да получи лекарска помощ

83'
  • Марселиньо с отлично насочен удар към Черниаускас стреля опасно, вратарят на ЦСКА изчисти в корнер

82'
  • Опасен шут на Недялков излезе в аут, на сантиметри от страничната греда

81'
  • Корнер за Лудогорец. След изпълнението гостите се справиха със ситуацията.

81'
  • Неточен удар на Вандерсон излезе в аут

78'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА. Тиаго изпълни зле удара и прати топката в аут

77'
  • Смяна в Лудогорец. На мястото на Лукоки влезе Вандерсон

75'
  • Смяна в Лудогорец, излиза Кампаняро, влиза Кешеру

74'
  • Малко след като се появи на терена, Меркадо изведе ЦСКА напред

71'
  • Кулма излезе от ЦСКА, Меркадо влезе

69'
  • Каранга овладя кълбото на гърди, измъкна се от Моци, но според съдията Драганов с нарушение срещу румънския защитник, за което получи втори жълт картон. Така ЦСКА остана с човек по-малко. Нападателят на ЦСКА реагира бурно на съдийското решение

68'
  • Сисиньо центрира в наказателното поле на ЦСКА, Черниаускас улови кълбото.

68'
  • Бодуров стреля, отбраната се справи

65'
  • Жълт картон за Стойчо Атанасов от ЦСКА преди срещата

62'
  • Гол за ЦСКА. Каранга беше на точното място и матира Броун с отличен удар с глава.

58'
  • Жълт картон за Фернандо Каранга, той ще пропусне двубоя с Ботев, след паузата за националните отбори, тъй като това му е пети жълт картон.

57'
  • Атака за ЦСКА, нарушение срещу Моци в наказателното поле на Лудогорец

56'
  • Жълт картон за Джоди Лукоки

52'
  • Марселиньо атакува отлично по лявото крило, пусна отличен пас към Кампаняро и той прониза Черниаускас

49'
  • Нарушение в полза на ЦСКА. Манолев беше фаулиран от Мисиджан, дълбоко в половината на "червените".

48'
  • Манолев направи нарушение срещу Натанаел в половината на Лудогорец в близост до наказателното поле

47'
  • Начало на второто полувреме на двубоя между първия и втория във временното класиране на Първа лига.

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Лукоки направи нещо средно между удар и пас в наказателното поле на ЦСКА, но Черниаускас улови кълбото.

45'
  • Корнер за ЦСКА. След изпълнението футболист в "червено" наруши правилата в атака.

44'
  • Феновете на ЦСКА запалиха част от плексигласа, с който е ограден секторът за гости

43'
  • Корнер за Лудогорец, след изпълнението му бранителите в "червено" се справиха

41'
  • Манолев стреля към Броун извън наказателното поле, вратарят беше на мястото си.

40'
  • Каранга пусна отличен пас на Тиаго в наказателното поле, но футболистът на ЦСКА не успя да овладее кълбото.

37'
  • Мисиджан на празна врата не намери целта, пращайки кълбото в аут. Сериозен пропуск за шампионите.

35'
  • Моци наруши правилата в центъра на терена срещу Каранга

34'
  • Кулма вкара топката във вратата на Броун, но беше в положение на засада.

33'
  • Мисиджан намери Анисе в наказателното поле, той с акробатичен удар опита да матира Черниаускас, но топката излезе в аут

30'
  • Центриране на Лукоки от корнера, бранителите на ЦСКА се справиха

28'
  • Марселиньо стреля отдалеч, спечели корнер

27'
  • Натанаел с добър финт матира двама бранители на ЦСКА, но ударът му от малкото наказателно поле не намери целта.

24'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА. Късо изпълнение, Тиаго центрира в наказателното поле на Лудогорец, но Каранга е в положение на засада.

20'
  • Жълт картон за Кулма

16'
  • Анисе с далечен удар, кълбото отново не намира целта.

15'
  • Кампаняро с удар от около 25 метра опита да изненада Черниаускас, но кълбото излезе в аут, и то доста встрани от вратата.

14'
  • Каранга получи отличен пас и се впусна в атака за ЦСКА, Броун излезе добре напред и спаси.

11'
  • Бодуров направи грешка в наказателното поле на ЦСКА, но Черниаускас се справи и спаси отбора си, улавяйки топката.

10'
  • Корнер за ЦСКА. След изпълнението Манолев наруши правилата срещу играч на Лудогорец.

9'
  • Манолев подаде отличен пас към Тиаго, но ударът му от десетина метра мина встрани от вратата. Доста сериозен пропуск пред вратата на Лудогорец.

8'
  • Нарушение срещу Каранга срещу Дяков пред наказателното поле на Лудогорец

7'
  • Удар на Кампаняро излезе в аут

5'
  • Мисиджан пробва удар от далечно разстояние, кълбото излезе в аут

5'
  • Манолев потърси Кулма при опит за атака на ЦСКА, но Пластун се намеси добре

4'
  • Кулма влезе доста агресивно в Игор Пластун и наруши правилата.

2'
  • Начало на двубоя на "Лудогорец Арена". На стадиона е и националния селекционер Петър Хубчев, а на трибуните е наказаният треньор на домакините Димитър Димитров.

• Стадион: Лудогорец Арена
    Рефер: Драгомир Драганов
    Излъчва: Diema Sport