• Удар на Яцек Горалски от границата на наказателното поле, но топката мина на сантиметри в аут.

• Последна смяна в мача. Излиза Петър Витанов, влиза Емил Янчев.

84'
  • Последна смяна за Лудогорец. Излиза Марселиньо, влиза Густаво Кампаняро.

83'
  • Най-хубавият шанс за Черно море след почивката. Мехди Фенуш проби по фланга и стреля от границата на наказателното поле, но Броун изби.

81'
  • Много хубава атакана Лудогорец, Якуб Швиерчок отклони към Яцек Горалски. Ударът на поляка обаче мина на сантиметри встрани от вратата.

79'
  • Александър Цветков получава жълт картон за нарушение в центъра.

78'
  • Удар на Марек Кузма от далечна дистанция, никакъв шанс Броун да бъде затруднен.

76'
  • Втора смяна за Черно море. Излиза контузилият се Дани Кики, влиза Марек Кузма.

74'
  • Удар на Дани Кики от дистанция, но топката излиза в аут. Той разтегна след този удар и няма да може да доиграе мача.

73'
  • Разбъркване пред наказателното поле на Лудогорец, но не се стигна до опасен удар към Хорхе Броун.

67'
  • Втора смяна в Лудогорец. Излиза Клаудиу Кешеру, влиза Якуб Швиерчок.

66'
  • Невероятен пропуск на Вандерсон. Марселиньо го намери зад защитата с перфектен пас, но прехвърлящият удар на бразилеца мина на сантиметри над вратата.

65'
  • Първа смяна и за Лудогорец. Излиза капитанът Светльо Дяков, влиза Яцек Горалски.

64'
  • Първа смяна в мача. Излиза Мартин Минчев, влиза Радослав Василев.

61'
  • Доста постни минути в началото на втората част, интересни положения просто няма.

56'
  • Жълт картон за Козмин Моци за поредния му груб фаул.

48'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първата част на мача.

45'
  • Клаудиу Кешеру стреля опасно от чиста позиция, но топката мина на сантиметри в аут. с

45'
  • Лудогорец прави резултата 3:1. Върджил Мисиджан се разписа. Вандерсон намери великолепно Клаудиу Кешеру пред наказателното поле, а той стреля силно, но защитник изби. Топката обаче стигна до непокрития Мисиджан и той опъна мрежата за 3:1.

41'
  • Вандерсон пробва да прехвърли Благой Макенджиев от над 25 метра, но падащият лист се озова в ръцете на вратаря.

38'
  • Удар от дистанция на Александър Цветков, но твърде слаб и твърде неточен.

36'
  • Жълт картон за Светослав Дяков за умишлена игра с ръка.

35'
  • Страхотен гол на Дани Кики! Юго Жан-Паскал Кононго центрира от левия фланг на далечната греда и намери там Кики. Той овладя, финтира Натанаел и от малък ъгъл скъса мрежата за 1:2.

32'
  • Първи истински шанс за Черно море! Аристоте Ндонгала преодоля трима защитници, но ударът му от около 20-ина метра беше твърде слаб и Хорхе Броун улови.

31'
  • Комично центриране на Атанас Зехиров отдясно, топката лети на няколко метра над вратата.

27'
  • Поредна бърза атака на Лудогорец, но отново защитата на Черно море чисти в корнер.

24'
  • Още една бърза атака за Лудогорец, но в последния момент защитник на Черно море пресече паса на Вандерсон, който беше успореден на голлинията.

21'
  • Аристоте Ндонгала поиска дузпа за едно влизане на Натанаел в краката му, но реферът даде корнер. Повторенията показаха, че бразилецът не играе с топката.

20'
  • Марселиньо удвоява за Лудогорец по-малко от четвърт час преди края. Клаудиу Кешеру пусна дълъг пас зад защитата за Върджил Мисиджан, той я догони и центрира около точката на дузпата, където връхлитащият Марселиньо от воле прониза мрежата за 2:0.

14'
  • Лудогорец открива резултата! Вандерсон щеше да скъса мрежата с шута си от вратарското поле. Натанаел хвърли далечен пас за Клаудиу Кешеру, който върна към Абел Анисе около точката на дузпата. Африканецът не успя да уцели топката и без да иска я подаде на непокрития отдясно Вандерсон и той щеше да скъса мрежата.

8'
  • Първа опасна атака в мача и тя е за Лудогорец. Върджил Мисиджан се измъкна зад защитата и центрира, но Атанас Зехиров изби в корнер.