• 76’ Клаудиу Кешеру
  • 88’ Густаво Кампаняро
  • Край на мача!

89'
  • Гол на Лудогорец - 7:0! Вандерсон подаде към Кампаняро, който с много техничен удар вкара топката във вратата на Георги Аргилашки.

88'
  • Лукас Саша е сменен от Цветомир Панов.

80'
  • Лукоки влезе грубо в краката на Леони и получи жълт картон.

79'
  • Гол за Лудогорец - 6:0! Гол от засада на Кешеру! Натанаел подаде към Кешеру, който бе в положение на засада. Румънецът излезе сам срещу Аргилашки и не пропусна да вкара.

76'
  • Лукас Саша подаде към Вандерсон, който стреля от дъгата на наказателното поле на Берое, но над напречната греда.

75'
  • Гол за Лудогорец - 5:0! Кампаняро подаде към Вандерсон, който бе в положение на засада, която не бе маркирана. Вандерсон напредна, навлезе в наказателното поле на Берое, след което пусна остър пас към Лукоки, който вкара в опразнената врата.

71'
  • Светослав Дяков е сменен от Яцек Горалски.

69'
  • Карачанаков влезе в игра на мястото на Мартин Райнов.

68'
  • Хубав пас към Негруц, но той много бавно обработи топката и стреля неточно в аут.

67'
  • Джоди Лукоки влезе в игра на мястото на Мисиджан.

65'
  • Гол за Лудогорец - 4:0! Лукас Саша подаде към Кешеру, който стреля, но първият му удар бе отразен от Бандаловски. Кешеру стреля втори път, но Аргилашки спаси. След това избитата топка попадна във Върджил Мисиджан, който не пропусна да вкара.

61'
  • Центриране от фаул в наказателното поле на Берое, след което Кешеру стреля с глава, но Аргилашки се намеси решаващо и изби топката в корнер.

57'
  • Натанаел отправи удар от разстояние, топката рикошира и излезе в корнер.

52'
  • Мисиджан стреля от фаул, но право в ръцете на Аргилашки.

49'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Георги Аргилашки влезе в игра на мястото на Душан Перниш, който получи контузия през първото полувреме.

46'
  • Иван Иванов е сменен от Камен Хаджиев.

46'
  • Край на първото полувреме!

45+2'
  • Вандерсон центрира от фаул в наказателното поле на Берое, Душан Перниш се намеси и боксира.

45'
  • Кешеру подаде към Мисиджан, който стреля от границата на наказателното поле на Берое, но встрани от левия стълб на вратата на Перниш.

41'
  • Натанаел центрира остро, а Перниш не успя да избие добре топката. Вандерсон се размина с топката, след което Марселиньо стреля със задна ножица, но слабо и право в ръцете на Перниш.

38'
  • Кешеру с дълъг пас намери Марселиньо, който не успя да овладее топката на гърди и бе затворен от двама играчи на Берое, а Душан Перниш улови топката.

35'
  • Натанаел центрира в наказателното поле на Берое, където Марселиньо овладя топката на гърди, след което имаше съприкосновение с Матеус Леони и футболистът на Лудогорец падна в наказателното поле, но Николай Йорданов прецени, че няма основание да свири дузпа.

32'
  • Хубав удар от разстояние на Марселиньо, но Перниш спаси.

31'
  • Гол за Лудогорец - 3:0! Мисиджан подаде към Лукас Саша, който центрира в наказателното поле на Берое, където Иван Бандаловски изпусна Клаудиу Кешеру, който с глава вкара топката в горния ляв ъгъл на вратата на Перниш.

30'
  • Адамович центрира в наказателното поле на Лудогорец, където Педро Еуженио бе оставен непокрит, но вместо да стреля от въздуха реши да търси Негруц и сбърка.

24'
  • Върджил Мисиджан отправи хубав далечен удар, но Перниш спаси.

24'
  • Негруц получи жълт картон за нарушение срещу Кампаняро.

19'
  • Гол за Лудогоре - 2:0! Клаудиу Кешеру прати топката в долния ляв ъгъл на вратата на Перниш, който хвана ъгъла, но не успя да отрази удара.

16'
  • Дузпа за Лудогорец! Лукас Саша подаде към Марселиньо, който бе фаулиран от Борислав Цонев и съдията Николай Йорданов свири дузпа за Лудогорец.

15'
  • Дълго подаване към Мисиджан, но Иван Бандаловски се намеси решаващо и успя да отнеме топката от краката на холандския футболист.

12'
  • Пас към Кешеру, но той е в положение на засада.

10'
  • Невероятен пропуск за Лудогорец! Иван Бандаловски подцени топката и я подари на Мисиджан, който напредна, след това подаде към Марселиньо, който остана сам очи в очи срещу Перниш и го прехвърли, но Бандаловски се намеси и с глава изчисти топката в корнер.

8'
  • Серджиу Негруц стреля от дистанция, но встрани от вратата на Броун.

5'
  • Гол за Лудогорец - 1:0! Пред Вандерсон бе оставено много пространство. Бразилецът напредна, навлезе в наказателното поле на Берое, финтира Иван Иванов и Леони и прати топката в десния ъгъл на вратата на Душан Перниш.