• 55’ Марселиньо
  • 64’ Клаудиу Кешеру
  • Край на срещата!

94+3'
  • Иван Тилев стреля от дистанция, но рикошет в крак на бранител на Лудогорец извади топката в корнер. След него не последва нищо опасно за вратата на Пламен Илиев.

84'
  • Иван Тилев замени Димитър Костадинов в тима на Септември Сф.

75'
  • Юношата на Еспаньол Матео Стаматов замени Здравко Димитров в тима на Септември.

69'
  • Удар на Кешеру от дистанция право в ръцете на Янко Георгиев.

66'
  • Клаудиу Кешеру вкара шести гол във вратата на Септември Сф! Нова мощна акция на домакините през центъра позволи на топката да стигне до Светослав Дяков отляво. Той не пожела да стреля по диагонал, а реши да центрира към дузпата. Там Марселиньо шутира от воле, а Янко Георгиев не успя да улови топката. Тя падна в краката на резервата Кешеру, който от на празна врата реализира 18-ия си гол през сезона.

64'
  • Абел Анисе замени Светослав Дяков в тима на Лудогорец.

64'
  • Марселиньо с втори гол за себе си в срещата и пети за Лудогорец! Бразилецът отново се измъкна зад халфовата линия на Септември и спечели метри с топка в крака, след което пусна наляво към Вандерсон. Той прецени мигновено развитието на ситуацията и центрира към далечна греда към продължилия да се движи напред Марселиньо, който от метър-два вкара поредния гол във вратата на софиянци.

55'
  • Центриране на Здравко Димитров отляво, но топката не бе засечена от извисилия се в наказателното поле Георги Русев, който се размина с нея.

53'
  • Здравко Димитров залъга с хубави финтове двама играчи на Лудогорец, поведе си надясно и стреля с диагонален шут, но Терзиев застана на пътя на топката и изби с глава.

52'
  • Иван Стоянов замени Георги Стоичков в тима на Септември София.

46'
  • Антон Недялков бе заменен от Сисиньо в тима на Лудогорец в началото на втората част.

46'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първата част!

45+2'
  • Марселиньо покачи резултата до 4:0 за Лудогорец! Корнер отляво вкара топката в наказателното поле на Септември. Това създаде хаос, в който удари на Горалски и Недялков бяха спрени от играчи на съперника. Кълбото все пак стигна до Вандерсон отляво на наказателното поле. Бразилецът копна за Марселиньо, който бе сам пред вратарското поле. Вторият бе оставен непокрит и от няколко метра вкара четвъртия гол за "орлите".

45'
  • Яцек Горалски стъпи на криво, след което получи медицинска помощ. След кратка пауза халфът се върна в игра.

31'
  • Клаудио Кешеру замени контузилия се при втория гол Якуб Швиерчок.

27'
  • Якуб Швиерчок получи медицинска помощ, след като получи удар в дясното коляното от стража на Септември - Янко Георгиев, при втория си гол в срещата.

25'
  • Драгош Григоре реализира 11-метровия наказателен удар с прецизен шут в горния ляв ъгъл на вратата на Янко Георгиев.

24'
  • Дузпа за Лудогорец! Бранителят на Септември Георги Стоичков фаулира навлезлия в наказателното поле на гостите Антон Недялков. Съдията незабавно показа "бялата точка".

23'
  • Швиерчок с втори гол в полза на Лудогорец! Дълго подаване по диагонал към Станислав Манолев позволи на фланговия играч да свали към Швиерчок. Нападателят се озова сам срещу стража на софиянци и с едно докосване покачи до 2:0. При удара тарана на Лудогорец получи травма и малко след това бе заменен от Клаудиу Кешеру.

21'
  • Много хубаво обръщане на Марселиньо му позволи да премина зад халфовата линия на Септември Сф, след което пусна хубав диагонален пас зад защитата към Вандерсон. Подаването обаче бе пресечено от разчетените действия на стража на гостите Янко Георгиев.

17'
  • Стилиян Николов получи жълт картон.

13'
  • Якуб Швиерчок даде аванс на домакините! Подаване на Драгош Григоре отдясно вкара кълбото пред вратата на гостите. Там на най-добра позиция бе Якуб Швиерчок, който с глава матира Янко Георгиев за 1:0.

8'
  • Страхотен шанс за Септември! Крайният бранител на софиянци Дарко Глишич се вклини с мощен пробив в наказателното поле на Лудогорец и стреля с левия крак от десетина метра, но Пламен Илиев бе на място и улови.