• Жълт картон за Мисиджан.

90'
  • Жълт картон за Николай Бодуров.

90'
  • ПЪЛЕН ОБРАТ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Мисиджан проби отляво, след което финтира футболист на "червените" и центрира в наказателното поле. Там Якуб Швиерчок с глава засече право във вратата на гостите.

88'
  • ГОЛ! Лудогорец за втори път изравнява резултата!  Натанаел центрира отляво в наказателното поле. Там Марселиньо успя да върне към озовалия се на перфектна позиция за стрелба Кешеру, който необезпокоявано оплете топката в мрежата на гостите.

85'
  • Пореден пропуск на сметката на домакините! Кампаняро нацели топката от воле, но Черниаускас изби с една ръка.

83'
  • Густаво Кампаняро влиза на мястото на Светослав Дяков.

80'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! "Червените" отново повеждава в резултата след гол на Рубен Пинто. Едвин Джеси проби отдясно и пусна страхотен пас по трева към освободилия се Пинто. Португалецът не се поколеба и от движение изпрати топката право в горния десен ъгъл на Ренан.

71'
  • Фернандо Каранга напуска терена. Хеан Бланко влиза на негово място.

68'
  • Старши треньорът на Лудогорец Димитър Димитров - Херо бе пратен на трибуните заради бурни претенции към съдията. Наставникът на "орлите" поиска жълт картон за Каранга, който извърши грубо нарушение срещу Сисиньо край тъчлинията. Това разгневи Херо и той дори захвърли акредитацията си, след което напусна пределите на терена.

62'
  • Втора смяна в състава на ЦСКА. Тиаго излиза, на негово място Александър Георгиев.

59'
  • Жълт картон за Фернандо Каранга, който избута с ръка Пластун. Нападателят ще пропусне следващите два мача на "червените" заради натрупани картони.

57'
  • Жълт картон за Светослав Дяков.

56'
  • Жълт картон за Енрике.

56'
  • Жеферсон остави ЦСКА с човек по-малко на терена! След съприкосновение между Енрике и Дяков, капитанът на лудогорци реагира бурно. Жеферсон реши да търси саморазправа и изблъска Дяков. Главният съдия Станислав Тодоров веднага му показа втори жълт и съответн червен картон.

56'
  • Кирил Десподов е получил контузия и напуска терена. На негово място влиза Едвин Джеси.

56'
  • ГРЕДА! Още една греда за Лудогорец. "Орлите" замалко да осъществят пълен обрат в срещата. Клаудиу Кешеру запрати топката от фаул към далечния ъгъл, но нацели гредата.

54'
  • Жълт картон за Жеферсон.

54'
  • ГОЛ! Лудогорец изравнява резултата в началото на втората част! Кешеру нахлу в наказателното поле и пусна към Швиерчок, който се справи с Чорбаджийски и мушна топката във вратата на Черниаускас за 1:1.

51'
  • Димитър Димитров извършва първа смяна. В игра влиза Якуб Швиерчок на мястото на Джоди Лукоки.

46'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първата част!

45+2'
  • ГОЛ! ЦСКА повежда в резултата след топовен шут на Кирил Десподов от пряк свободен удар! Халфът на "червените" завъртя по невероятен начин топката, която закачи леко гредата и се оплете в мрежата на "орлите". Ренан бе безпомощен.

45+2'
  • Две минути добавено време на първата част.

45+1'
  • Остро успоредно центриране на Натанаел към Кешеру в наказателното поле. Румънският нападател опита да отиграе атрактивно с пета, но не успя да нацели топката.

34'
  • Лудогорец пропусна още един голям шанс да откри резултата! Сисиньо изведе Мисиджан зад гърба на Манолев. Холандецът пусна покрай излезелия Черниаускас, но Чорбаджийски успя да изчисти в последния момент.

30+4'
  • Куриозен момент в наказателното поле на "червените" можеше да доведе гол в собствената им врата. При центриране от корнер Каранга не успя да изчисти, получи се рикошет и топката заплашително се беше насочила към мрежата на Черниаускас. Стражът на гости обаче запази концентрация и улови.

28'
  • Претенции на Кешеру за игра с ръка на Чорбаджисйки. След видеоповторението обаче стана ясно, че защитникът на "червените" е отиграл с глава.

26'
  • Тиаго изведе блестящо Енрике на левия фланг, но в последния момент удара му бе блокиран от хвърлилия се на шпагат Сисиньо. Въпреки това се наложи и намесата на Ренан, който извади топката в корнер.

18'
  • Абел Анисе получи контузия и няма да може да продължи в срещата. Яцек Горалски го заменя на терена.

17'
  • Пинто опита късмета си от дистанция, изпращайки силен шут към вратата на домакините. Топката обаче не намери очертанията на вратата.

15'
  • ГРЕДА! Мисиджан за малко да открие резултата в срещата след грешка на Чорбаджийски в защита. Футболистът на "орлите" добре се измъкна и отправи плътен диагонален удар, който като по чудо не навести мрежата на Черниаускас, а се отби в странични стълб и след това мина на сантиметри от голлинията.

11'
  • Върджил Мисиджан проби отляво, след което върна към Натанаел, който стреля от дистанция, но топката премина встрани от вратата.