• Край на мача! Славия победи с 2:1 Локомотив в Пловдив.

• Последна смяна в мача. Излиза Галин Иванов, влиза Славчо Шоколаров.

90+4'
  • Жълт картон за Костадин Велков от Славия.

90+3'
  • Шест минути добавено време заради простотиите на феновете на Локомотив в средата на полувремето.

89'
  • Смяна в Славия. Излиза Чигози Мба, влиза Владислав Узунов.

82'
  • Ивайло Димитров беше точен от дузпата, макар Пиргов да улови ъгъла.

82'
  • ПЛамен Николов получи жълт картон за нарушение срещу Калоян Кръстев. Защитникът дръпна противника на два пъти.

80'
  • Последна смяна за Локо. Излиза Ванчо Траянов, влиза Димитър Велковски.

76'
  • Лично президентът на Локо Христо Крушарски влезе на трибуна "Бесика" да успокоява феновете.

75'
  • Идиотски прояви на феновете на Локо! Те продължават обстрела на Стериакис, като към него полетяха бутилки, метални пръти и какво ли още не! Срам! Феновете в този случай са пълен срам!

73'
  • Опасно центриране на Пламен Крумов от фланга, получи се карамбол от удари в Димо Бакалов и Дино Мартинович, но в крайна сметка топката излезе в аут.

72'
  • Бутилка от трибуните полетя към вратаря на Славия Антониос Стериакис, но не го уцели.

69'
  • Удар на Галин Иванов от дистанция, но Пиргов улови без проблеми.

68'
  • Още една смяна в Локо. Излиза Симеон Райков, влиза Димо Бакалов.

67'
  • Симеон Райков центрира от пряк свободен удар и Ивайло Марков с глава отклони към вратата, но Стериакис улови.

63'
  • Ивайло Димитров получава жълт картон за фаул срещу Марчев.

59'
  • Първа смяна за Локо. Излезе Халед Аяри, влезе Дино Мартинович.

58'
  • Удар на Пауло Серджо от движение, но над вратата.

58'
  • Парвиз Умарбаев изравнява резултата. След едно центриране от фланга на Пламен Крумов, Симеон Райков с глава отклони към непокрития таджикистанец. И той с мощен шут под плонжа на вратаря направи 1:1.

56'
  • Първа смяна в мача. Излиза Иван Минчев, влиза Калоян Кръстев.

54'
  • Поредна грешка в защитата на Локомотив изведе играч на Славия сам срещу вратаря. Това беше Ивайло Димитров, който получи пас от Иван Минчев. Реферите вдигнаха засада, макар че повторенията показаха, че такава няма.

52'
  • Жълт картон за Иван Минчев за груб фаул в центъра.

52'
  • Нов страхотен шанс за Славия да поведе с 2:0. Пак Галин Иванов се озова на стрелкова позиция, след като Стефан Велев му пусна 40-метров пас. Но ударът му мина на сантиметри над вратата.

49'
  • Галин Иванов прави резултата 1:0. Ванчо Траянов направи страхотна грешка и изведе играча на Славия в наказателното поле и той не сбърка.

47'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+1'
  • Удар на Симеон Райков от пряк свободен удар, но топката се отклони от стената.

45+1'
  • Центриране на Веселин Марчев от корнер, но в последния момент Юлис Ндонг изчисти в корнер.

42'
  • Чигози Мба навърза цялата защита на Локо и намери Иван Минчев зад защитата сам срещу вратаря. Ударът му обаче излезе в аут. Впоследствие се видя, че е бил в засада, която и беше отсъдена.

38'
  • Удар на Ванчо Траянов, но топката мина на сантиметри встрани от вратата.

33'
  • Симеон Райков получава жълт картон за симулация в търсене на дузпа. Той се свлече на земята след съприкосновение с Андреа Христов.

30'
  • Иван Минчев центрира от пряк свободен удар, защитата на Локо изби на крака на Стефан Велев, който от 30 метра стреля далеч в аут.

23'
  • Опасно центриране на Веселин Марчев, което Стериакис изби. Вследствие Омар Абуд за малко да направи голяма грешка, но такава не се случи.

18'
  • Опасна продължителна атака за Локо завърши с удар на Симеон Райков, но топката мина покрай вратата.

12'
  • Парвиз Умарбаев прави грубо нарушение и получи първия жълт картон в мача.

10'
  • Още един шанс за Локо. Симеон Райков центрира от пряк свободен удар, но ударът на Пламен Николов с глава мина на сантиметри встрани от вратата.

8'
  • Първа опасност в мача. Веселин Марчев изведе Пауло Серджо сам срещу вратаря, но ударът му мина на сантиметри встрани от вратата.