1 : 0

• 14’ Анте Аралица
  • Край на мача! Локомтив Пловдив нанесе първа загуба на Левски този сезон!

90+6'
  • Пореден уникален пропуск на Серджиу Буш. Румънецът не можа да засече чиста топка пред вратаря и я ритна в него.

90+4'
  • Жълт картон за Милош Петрович.

90+3'
  • Четири минути продължение на мача.

90'
  • Последна смяна в мача. Излиза Янко Ангелов, който е контузен, влиза Вилим Посинкович.

87'
  • Анте Аралица падна на земята след съприкосновение с Аймен Белаид. Локомотивци поискаха червен картон за тунизиеца, но Станислав Тодоров подмина ситуацията.

83'
  • Центриране от корнер на Цветкович, Буш играе с глава, но твърде неточно и слабо.

81'
  • Последна смяна в мача за Левски. Излиза Жерсон Кабрал, влиза Станислав Костов.

80'
  • Удар на Серджиу Буш от нулев ъгъл, но Луков улови без проблем.

79'
  • Милош Цветкович получава седмия жълт картон за играч на Левски в този мач.

77'
  • Аймен Белаид получава жълт картон за реакцията си към решение на Станислав Тодоров, който спести фаул за Левски.

75'
  • Опасен удар на Йосип Томашевич от пряк свободен удар, но топката е избита в корнер.

72'
  • Удар от дистанция на Габриел Обертан, но Мартин Луков без проблем лови.

71'
  • Богдан Вашчук можеше да направи асистенция с първото си докосване на топката. Той намери Габриел Обертан в наказателното поле, но ударът му беше избит.

67'
  • Втора смяна в Левски. Излиза Антони Белмонт, влиза Богдан Вашчук, за когото това е официален дебют.

67'
  • Пробив на Обертан до аутлинията, при който намери Паулиньо пред вратата, но защитник на Локо изби в корнер.

65'
  • Центриране от корнер на Жерсон Кабрал, на далечната греда беше изпуснат Холмар Ейолфсон, който стреля с гръб към вратата, но топката мина на сантиметри встрани от вратата.

63'
  • Втора смяна за Локомотив. Парвиз Умарбаев излиза контузен, влиза Елитон.

61'
  • Опасна продължителна атака, при която първо Хали Тиам поиска дузпа за игра с ръка, но такава не последва. А после Милош Цветкович стреля от чиста позиция, но топката рикошира у защитник на пловдивчани.

59'
  • Още един пробив на Бирсент Карагарен през зоната на Милош Цветкович, топката е изчистена в корнер.

57'
  • Опасен пробив на Карагарен, който стигна до аутлинията и пробва да намери Аралица, но без успех.

56'
  • Иван Горанов със страхотно центриране в наказателното поле за Серджиу Буш в наказателното поле. За пореден път румънецът с неадекватно отиграване с глава и пропиля пореден шанс.

53'
  • Жълт картон и за Йосип Томашевич за задържане на Жерсон Кабрал.

51'
  • Първа смяна за Левски. Излиза Давиде Мариани, влиза Паулиньо.

46'
  • Начало на втората част на мача!

46'
  • Край на първото полувреме на мача!

45+2'
  • Станислав Тодоров дава пети жълт картон на играч на Левски. Този път декориран е и Жерсон Кабрал.

45+1'
  • Две минути добавено време на първата част.

44'
  • Много опасно центриране на Давиде Мариани от пряк свободен удар, Холмар Ейолфсон за сантиметри не успя да засече топката. Ако го беше сторил, вероятно щеше да вкара.

41'
  • Жълт картон за Божидар Митрев на пейката за реакцията му срещу решението на Станислав Тодоров да декорира Хали Тиам преди това.

35'
  • Хали Тиам получава жълт картон за фаул срещу Янко Ангелов. Това е пети жълт картон за сенегалеца от началото на сезона и той няма да играе в следващия мач с Витоша Бистрица.

34'
  • Жълт картон и за Давиде Мариани за груб фаул срещу Парвиз Умарбаев.

31'
  • Анте Аралица получава жълт картон за груб фаул в центъра.

29'
  • Опасно центриране на Жерсон Кабрал от фланга, но пред голлинията нямаше кой от Левски да засече топката и Мартин Луков я улови.

28'
  • Опасно центриране на Давиде Мариани от пряк свободен удар, но нямаше кой да засече топката от играчите на Левски.

26'
  • Първа смяна в мача. Игор Банович излиза заради травма, влиза Димитър Илиев.

24'
  • Анте Аралица открива резултата! Парвиз Умарбаев центрира от десния фланг и качи топката на главата на хърватина, който я отправи в долния ляв ъгъл и преодоля Мартин Полачек, който можеше да се намеси и по-добре.

14'
  • Играчите на Локомотив Пловдив поискаха дузпа. След удар на Анте Аралица топката се удари в Холмар Ейолфсон. Хърватинът твърдеше, че кълбото е ударило ръката на исландеца, но Станислав Тодоров не даде дузпа.

13'
  • Милош Цветкович се свлече на земята след съприкосновение от Нур Буна. Той се хвана за лицето, а играчът на Локомотив има жълт картон. Реферът Станислав Тодоров не показа нищо в тази ситуация.

8'
  • Първа опасност в мача! Страхотна атака на Левски, при която Жерсон Кабрал намери Милош Цветкович на десния фланг и той центрира в наказателното поле. Там обаче Серджиу Буш остана под топката и стреля слабо в аут от чиста позиция.