• Край на мача! Локомотив Пловдив заслужено победи Левски с 2:1.

• Три минути продължение на втората част на двубоя.

90'
  • Последна смяна за Локомотив. Парвиз Умарбаев излиза, влиза Димитър Везалов.

87'
  • Несериозно изпълнение на Божидар Краев. Той стреля от дистанция и прати топката на (кило)метри встрани от вратата. Срамен шут от младока.

84'
  • Смяна в Локомотив. Излиза Дани Кики, влиза Дино Мартинович.

82'
  • Жълт картон за Стефан Йевтоски за фаул срещу Станислав Иванов в центъра.

78'
  • Жълт картон за Иван Горанов за нарушение пред наказателното поле на Локо.

75'
  • Нов пропуск за Левски след бърза контра. Амаду Сукуна изигра топката много слабо и я подари на Илко Пиргов.

71'
  • Давид Яблонски получава жълт картон от състава на Левски.

70'
  • Нов страхотен гол в този мач! След корнер Давид Яблонски изчисти слабо и точно на крака на Стефан Йевтоски. Македонецът с бомбен шут от границата на наказателното поле щеше да скъса мрежата за 2:1. Кръстев нямаше какво да направи.

64'
  • Уникален пропуск за Локо. Мартин Камбуров стреля силно от изгодна позиция в наказателното поле, но Кръстев изби. При добавката Димо Бакалов стреля слабо в аут.

62'
  • Мехди Бурабия изравни резултата по невероятен начин. Мароканецът с френски паспорт стреля от пряк свободен удар пред границата на наказателното поле и мушна топката неспасяемо в мрежата за 1:1.

56'
  • Първи жълт картон в мача. Получава го Парвиз Умарбаев за фаул пред наказателното поле.

56'
  • Първа смяна и за Локо, а тя е принудителна. Излиза Пауло Серджо, влиза Стефан Йевтоски.

54'
  • Първа смяна в мача. Излиза Ивайло Найденов, влиза Станислав Иванов за Левски.

46'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първото полувреме. Локомотив Пловдив води с 1:0 на Левски.

45+1'
  • Една минута продължение на първата част на мача.

45+1'
  • Мехди Бурабия можеше да изравни с мощен удар от границата на наказателното поле, но топката срещна напречната греда. Илко Пиргов леко докосна топката и помогна за предотвратяването на попадението.

40'
  • Опасно изпълнение на Мартин Камбуров от пряк свободен удар встрани от вратата, но Давид Яблонски изчисти в корнер.

37'
  • Мартин Камбуров открива резултата! При едно некадърно отиграване на Франсис Нар след корнер започна бърза атака за домакините. Пламен Крумов намери Дани Кики на десния фланг със страхотен пас през целия терен, той намери Камбуров сам срещу вратаря с успореден пас и нападателят не прощава - 1:0 и 186-и негов гол в елита.

32'
  • Страхотен шанс за Левски. Мехди Бурабия беше оставен сам пред наказателното поле и стреля силно, но топката рикошира в защитник и излезе в корнер.

31'
  • Удар на Мехди Бурабия от дистанция, но топката лети далеч встрани от вратата.

25'
  • Още един страхотен шанс за Локо. Бакалов центрира от фланга и намери Мартин Камбуров, койт връхлетя топката с глава, но стреля на сантиметри над вратата.

23'
  • Най-чистото положение за Локомотив Пловдив от началото на мача. Дани Кики и Мартин Камбуров направиха двойно подаване и топреализаторът на "смърфовете" излезе сам срещу вратаря, но под малък ъгъл. Ветеранът стреля слабо и Кръстев изби.