• 24’ Даниел Младенов
  • 39+2’ (д) Георги Сърмов
  • Край на срещата!

90+3'
  • Какъв пропуск на Ожболт! Словенецът получи прекрасен пас от Карагарен зад защитата на Етър ВТ, но ударът му, излязъл сам срещу Христо Иванов, попадна право в съперниковия вратар.

87'
  • Флорент Боджадж замени Милчо Ангелов при третата последна смяна за Етър.

81'
  • Георги Сърмов стреля от дистанция, но право в ръцете на Илко Пиргов.

80'
  • Трета последна смяна в Локомотив Пд - Вилим Посинкович заменя Един Бахтич.

79'
  • Яни Пехливанов замени Румен Руменов в тима на Етър ВТ.

76'
  • Йосип Томашевич получи жълт картон.

75'
  • Асен Георгиев получи жълт картон след нарушение срещу Румен Руменов.

73'
  • Ален Ожболт замени Анте Аралица в тима на Локомотив Пд.

66'
  • Аласана Мане замени Никола Колев в тима на Етър ВТ.

63'
  • Удар на Анте Аралица от границата на наказателното поле, но право в ръцете на Христо Иванов.

56'
  • Карагерен не можа да вкара топката във вратата на Иванов, след като остана сам. Нападателят се оказа в засада.

49'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първата част!

45+5'
  • Никола Колев получи жълт картон.

45+2'
  • Крум Стоянов вкара топката във вратата на Пиргов, но Николов този път вдигна засадата.

43+1'
  • Гол за Етър ВТ дело на Георги Сърмов от дузпа - 0:2! Капитанът Сърмов стреля с десния крак по земя в десния ъгъл на Пиргов. Вратарят хвана ъгъла, но топката опъна мрежата на домакините.

39'
  • Илко Пиргов замени Первиз Умарбаев и замести изгонения Луков под рамката на домакините.

36'
  • Директен червен картон за Мартин Луков.

36'
  • Дузпа за Етър, след като Даниел Младенвов се откъсна зад защитата на съперника и излезе сам срещу Луков. Вратарят на домакините препъна Младенов и съдията посочи "бялата тока". При паса към Дани Младенов е имало засада, но реферите не я видяха.

35'
  • Первиз Умарбаев получи жълт картон.

33'
  • Подаване от фаул намери Пламен Гълъбов, който стреля с глава, но Луков улови.

33'
  • Игор Банович получи жълт картон.

32'
  • Медицинска помощ за Милош Петрович.

25'
  • Гол за Етър ВТ дело на Даниел Младенов - 0:1! Крум Стоянов пусна отляво към Дани Младенов. Вторият засече подадена топка успоредно на голлинията. Той я удари, така че тя прехвърли защитник и влезе във вратата.

24'
  • Милош Петрович отправи много слаб удар към вратата на Етър, който излезе в аут.

18'
  • Георги Сърмов получи жълт картон.

16'
  • Отлично изпълнение на корнер отляво за домакините. Топка зад задната греда. След това Василев изчисти от голлинията.