• 60’ Орлин Старокин
  • 87’ Антон Огнянов
  • Край на двубоя

90+3'
  • Антон Огнянов, който влезе като смяна направи резултата класически в полза на Черно море.

87'
  • Смяна в Черно море. Излиза Старокин, влиза Александров

84'
  • Марчев стреля, Михайлов спаси, при добавката Райков също не сполучи

83'
  • Втора смяна в състава на Черно море. Излиза Станчев, който получи контузия, влиза Антон Огнянов.

82'
  • Везалов се справи със Зехиров при опасна атака за Черно море

80'
  • Смяна в Черно море. На мястото на Сукуна, влиза Кузма

76'
  • Удар на Пламен Крумов кацна на напречната греда и излезе в аут

75'
  • Опасен шут на Райков беше спасен от Михайлов

73'
  • Последна смяна в състава на Локомотив. Излиза Ивайло Марков, влиза Дани Кики

71'
  • Жълт картон за Александър Цветков от Черно море

69'
  • Жълт картон за Фрикеше

68'
  • След втория гол на Черно море, феновете на домакините започнаха да скандират с викове "Оставка!"

64'
  • Жълт картон за Муса от Локомотив

63'
  • Нова смяна в Локомотив. На мястото на Аяри влиза Мартинович

63'
  • Орлин Старокин с поразяващ удар с левия крак не остави шансове на Пиргов и направи резултата 2:0 в полза на Морето

60'
  • Пряк свободен удар за Локомотив, Райков стреля, но топката се удари в стената

57'
  • Жълт картон и за Илиас Хасани за нарушение срещу Везалов

56'
  • Жълт картон за Мариян Огнянов

55'
  • Смяна в Локомотив. На мястото на Ванчо Траянов, влиза Умарбаев.

55'
  • Корнер за Локо, след като футболистите на домакините направиха отлична атака. След изпълнението му, нямаше опасност за Михайлов

50'
  • Сукуна има нужда от лекарска помощ

48'
  • След изпълнение на корнер от Локомотив, нямаше опасност за вратата на Черно море

47'
  • Опасен удар на Ванчо Траянов беше спасен с вещина от Михайлов

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Зехиров стреля неточно към вратата на Пиргов

45+1'
  • Корнер за Локо, след изпълнението гостите се справиха със ситуацията.

45'
  • Райков се впусна в атака, там бранител изчисти в корнер

44'
  • Опит за атака на Сукуна, бранител на Локо се справи

41'
  • Шут на Сукуна, неточен, излиза в аут

35'
  • След изпълнението на корнера в полза на Черно море, в крайна сметка Илиев прати кълбото в ръцете на Пиргов.

30'
  • Шут на Старокин, а кълбото излезе в корнер

29'
  • Райков намери добре Марчев, но той отигра положението твърде нескопосано и не затрудни Михайлов.

26'
  • Пряк свободен удар за Локо Пд. Зад топката застана Райков, центрира, но вратарят Михайлов боксира напред

22'
  • Опит за бърза атака на Черно море, но Старокин не стигна до топката и тя излезе в тъч.

19'
  • Пряк свободен удар за Локомотив в близост до ъгловото флагче. Райков центрира, но там отбраната на Черно море се справи.

12'
  • Черно море откри резултата с попадение на Мариян Огнянов, който от малкото наказателно поле не остави шансове на Пиргов. При асистенцията на Сукуна, той игра с ръка, но съдията Апостолов прецени, че тя е неумишлена.