• Край на мача в Пловдив. Локомотив победи Черно море с 2:1.

• Жълт картон за Иван Коконов за груб фаул.

90+2'
  • Три минути продължение на мача.

90+1'
  • Страхотен пропуск на Мартин Камбуров. Ветеранът надбяга защитата на противника и макар от малък ъгъл, стреля фалцово, но встрани от вратата.

90'
  • Хубава възможност за Черно море след центриране на Пируло, но Стефан Йевтоски беше на място и изби в корнер.

88'
  • Последна смяна в мача. Излиза Димо Бакалов, влиза Стефан Йевтоски.

78'
  • Уникален пропуск на Димо Бакалов! Пламен Николов пропусна едно центриране зад гърба си и бившият играч на Лудогорец можеше да стреля от вратарското поле във вратата, но прати топката в аут.

75'
  • Последна смяна в Черно море. Филип Хлупик излиза, влиза Хосе Пируло.

73'
  • Дино Мартинович прави обрата пълен. След една бърза атака на Димо Бакалов топката беше свърната към словенеца около точката на дузпата. И той с хубав удар насочи топката в незащитения от вратаря ъгъл за 2:1.

69'
  • Удар на Борислав Балджийски от границата на наказателното поле, но твърде слаб и вратарят улови.

68'
  • Удар от дистанция на Димо Бакалов, но крайно неточен.

64'
  • Жълт картон и за младия Николай Минков.

64'
  • Втора смяна и за Локомотив. Излезе Дани Кики, влезе Дино Мартинович.

62'
  • Втора смяна за Черно море. Излиза Валентин Йосков, влиза Борислав Балджийски.

58'
  • Уникален пропуск на Локомотив. Мартин Камбуров подаде към Димо Бакалов, който се озова на изгодна позиция, но реши да извежда Дани Кики, но доста неточно. Все пак халфът стреля от малък ъгъл, но Михайлов изби.

54'
  • Смяна и в Локомотив. Излезе Пламен Крумов, влезе Пауло Серджо.

46'
  • Смяна в Черно море. Излезе Мартин Костадинов, влезе Иван Коконов.

46'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първата част на мача.

45'
  • Удар на Даниел Георгиев от дистанция, но топката лети над вратата.

44'
  • Опасно центриране от корнер, при което Пламен Николов стреля с глава, но топката мина на сантиметри в аут.

40'
  • Опасно центриране от ъгъла на полето в полза на Черно море, но вратарят се намеси и улови.

35'
  • Удар от дистанция на Марек Кузма, но прекалено слаб и неточен. Логично топката лети в аут.

30'
  • Удар на Дани Кики от границата на наказателното поле, но топката лети много далеч встрани от вратата.

24'
  • Първи жълт картон в мача, той е за Даниел Георгиев за фаул срещу Парвиз Умарбаев.

22'
  • Мартин Камбуров изравнява. След едно центриране Димитър Везалов стреля в тялото на вратаря Емил Михайлов. После обаче топката попадна на крака на ветерана и той от такава позиция не бърка - 1:1.

18'
  • Удар на Георги Илиев от границата на наказателното поле, но топката лети встрани от вратата.

14'
  • Опасно центриране от корнер за Локомотив Пловдив, но защитата на Морето се справи.

9'
  • Страхотно изпълнение на Мартин Камбуров от пряк свободен удар от около 25 метра, но Емил Михайлов по страхотен начин изби.

7'
  • Черно море откри резултата с първия удар в мача. Марек Кузма намери младия Николай Минков пред наказателното поле и той с превъзходен фалцов удар в далечния ъгъл на вратаря резултатът беше открит за гостите.