• КРАЙ НА МАЧА. Локо Пд пое глътка свеж въздух с победа 4:1 над Берое.

• Последна смяна за Берое - Еуженио напусна игра, вместо него Стоян Иванов.

87'
  • Последна смяна в Локомотив - Момчил Цветанов напусна терена под овациите на публиката, вместо него Бирсент Карагарен.

82'
  • ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ - 4:1! Ален Ожболт вкара по много красив начин. Момчил Цветанов има немалка заслуга с изпипаното си центриране от фланга, което намери появилия се на смяна футболист съвсем сам и на скорост при близката греда. Ожболт се извиси и хитро стреля към далечния ъгъл, а Перниш само изгледа как топката се оплита в мрежата.

80'
  • Втора смяна в Локомотив Пловдив - дебютантът Бахтич напуска с травма, вместо него Ален Ожболт.

74'
  • Втора смяна в Берое - Александър Цветков напусна игра, вместо него Алфредо Мартинс.

68'
  • Първа смяна в Берое - Матеус Леони замени Рубен Бригидо.

68'
  • Жълт картон за Александър Василев от Берое след тежък въздушен дуел с Аралица.

67'
  • ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ ПД - 3:1! Димитър Илиев с огромна заявка за Играч на мача! Анте Аралица се извиси около централния кръг и спечели високата топкат в дуел с Баранов. Хърватинът даде перфектен извеждащ пас за капитана Илиев, който забави своя ход и уверено напредна в наказателното поле. Опитният нападател нанесе нисък и хирургически точен шут в долния ляв ъгъл.

65'
  • Медицинска помощ за Милош Петрович от Локомотив, двата отбора използваха по-продължителното прекъсване за няколко глътки вода.

60'
  • Първа смяна в Локо Пд - Янко Ангелов заменя Умарбаев, който явно има травма.

55'
  • Жълт картон за Везалов от Локо Пд за реплика.

55'
  • Играчите на Берое имаха своите основания да недоволстват срещу рефера Апостолов заради неотсъдена дузпа. Стивън Езе в собственото си наказателно поле вдигна изключително високо крака си, а той осъществи контакт с темето на Рубен Бригидо. Съдията обаче прецени, че основания за наказателен удар няма.

54'
  • Жълт картон за Иван Минчев от Берое. Халфът сериозно настъпи Димитър Илиев в опит да играе с топката.

51'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ. Футболистите на Локомотив Пд подновиха играта от центъра.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

45+2'
  • Шут на Педро Еуженио от дъгата, топката рикошира в играч на Локо Пд и излезе в корнер. Той беше изпълнен заучено, а третият пас беше насочен към точката на дузпата, където Камбуров получи нужното му пространство. Таранът стреля с извъртане, изпращайки топката много над целта.

45+2'
  • 2 минути продължение на първото полувреме.

• Жълт картон за Рубен Бригидо от Берое за задържане за фланелката спрямо Цветанов.

43'
  • ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ - 2:1! Новото попълнение Един Бахтич вкара изумителен гол! Димитър Илиев матира защитата на гостите при контраатака с красив диагонален пас наляво. Бахтич елегантно укроти топката в пеналта и от много остър ъгъл изпрати истински снарящ под сглобката. Перниш може би дори не разбра кога точно беше преодолян.

39'
  • Жълт картон за Игор Банович от домакините за много, много груб фаул срещу Камбуров в центъра на терена.

35'
  • ДИРЕКТЕН ЧЕРВЕН КАРТОН ЗА КАРЛОС ОХЕНЕ ОТ БЕРОЕ! Ганаецът си изпусна нервите, след като Умарбаев доста твърдо го фаулира в центъра на терена. 25-годишният играч остана на крака и тъй като съперникът мина зад гърба му, Охене опита да го нацели без да се обръща с бутоните високо в областта на коляното. Умарбаев се оказа далеч от замахването, а то се случи точно пред очите на съдията, който не се поколеба и отстрани директно халфа на Берое.

33'
  • ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ ПД - 1:1! С доза шанс Везалов върна интригата! При последвалото центриране Стивън Езе свали топката с глава към зоната пред вратарското поле. Там в купа от тела Везалов овладя, обърна се и направи опит да стреля. Баранов опита да изчисти, като изрита топката във Везалов, а рикошетът я отведе в мрежата.

32'
  • Момчил Цветанов набра скорост с топка в крака отляво и опита да се промъкне покрай Бандаловски в наказателното поле. На самата аутлиния Бандаловски го спря с чист шпагат.

31'
  • Жълт картон за Момчил Цветанов от Локо Пд.

26'
  • ГОЛ ЗА БЕРОЕ - 0:1! Невероятна асистенция на Бандаловски! Играещият по изключение като централен защитник футболист направи един от марковите си пробиви отдясно и без съпротива стигна почти до наказателното поле. С външен флац Бандаловски копна топката, Бригидо изскочи и овладя, а със следващото си докосване прати топката в мрежата.

22'
  • Александър Томаш привика Карлос Охена при тъчлинията, докато играта бе спряна за момент. Наставникът доста ядно даде инструкции, което говори красноречиво за качеството на играта.

• Жълт картон за Педро Еуженио от Берое.

10'
  • Остро центриране на Аралица от фланга, Перниш излезе уверено и улови. До този момент в мача нарушенията изобилстват. Едва в последните 2-3 минути отборите се опитват да покажат повече от уменията си с топката. Въпреки това до този момент в играта се наблюдава огромно количество брак.

8'
  • Пряк свободен удар за Локомотив Пловдив на около 22-23 метра по диагонала. Парвиз Умарбаев се нагърби да шутира, изпълнението му премина доста над напречната греда.

3'
  • Жълт картон за Иван Бандаловски още в 15-ата секунда на мача. Реферът санкционира опитния играч заради удар с ръка при борба за висока топка. Самият фаул всъщност беше извършен дори по-рано - в 10-ата секунда.