• 23’ Давиде Мариани
  • 29’ Станислав Костов
  • Край на мача! Левски победи Септември с 2:0!

90+4'
  • Последна смяна в мача. Излиза Давиде Мариани, влиза Филипе Нашименто, за когото това е първи мач след дълго отсъствие.

90'
  • Пореден бърз пробив на Жерсон Кабрал, но ударът му от малък ъгъл беше спасен от Галев.

83'
  • Втора смяна и в Левски. Излиза Станислав Костов, влиза Серджиу Буш.

75'
  • Последна смяна за Септември. Излиза Крис Гади, влиза Мирослав Будинов.

74'
  • Последна смяна за Септември. Излезе Ишмаел Байду, влезе ирослав Будинов.

74'
  • Жълт картон за Здравко Димитров.

71'
  • Жерсон Кабрал вкара гол, но той беше отменен. Габриел Обертан отново навърза защитата на Септември и намери холадеца на празна врата 4-5 метра от голлинията. Но Кабрал игра с ръка и голът логично беше отменен.

69'
  • Първа смяна в Левски. Излиза Станислав Иванов, влиза Илия Юруков.

67'
  • Удар на Борис Галчев от 20 метра, но над вратата.

66'
  • Смяна в Септември. Излиза Фабиано Алвеш, влиза Иван Тилев.

61'
  • Жълт картон и за Диаби за груб фаул срещу Станислав Костов.

60'
  • Невероятен пропуск за Левски! Милош Цветкович с нов прекрасен пробив отдясно центрира успоредно на голлинията, но ударът на Станислав Иванов не намери целта и излезе в аут.

57'
  • Опасен удар на Борис Галчев, но топката мина над вратата.

53'
  • Страхотно двойно подаване на Габриел Обертан със Станислав Костов, което изведе французина сам среу вратаря, но той застъпи топката и я прати в аут.

52'
  • Обертан на два пъти стреля от дистанция, но без успех

49'
  • Жълт картон за Фабиано Алвеш за фаул в центъра срещу Станислав Иванов.

48'
  • Начало на втората част на мача!

46'
  • Край на първата част на мача! Левски води на Септември с 2:0.

45+1'
  • Нова страхотна атака за Левски. Габриел Обертан се измъкна от дълбочина и центрира за Мариани в наказателното поле, но ударът му беше избит в корнер. След неговото изпълнение Аймен Белаид стреля с глава до страничната греда.

45'
  • Невероятен пропуск пред вратата на Левски! Крис Гади нахлу в наказателното поле и намери Александру Бенга на 5-6 метра от вратата. Ударът му беше избит от Полачек, но се стигна до две добавки от Асен Чандъров и Гади, но защитата на Левски се справи в невероятното разбъркване.

41'
  • Много активна игра на Левски след втория гол, но чисти положения пред Галев няма.

39'
  • Станислав Костов прави резултата 2:0. Габриел Обертан подаде към Давиде Мариани на около 25 метра от вратата. Неговият удар беше избит от Валентин Галев, но твърде слабо и топката стигна на крака на Костов, който не сбърка сам срещу него.

29'
  • Ново страхотно центриране на Милош Цветкович от десния фланг, но топката не беше засечена добре от Станислав Костов.

27'
  • Първа смяна в мача. Излиза Георги Стоичков, влиза Иван Стоянов.

26'
  • Давиде Мариани открива резултата! Милош Цветкович по невероятен начин изведе Жерсон Кабрал на скорост в наказателното поле, холандецът намери непокрития Давиде Мариани и той опъна мрежата за 1:0.

23'
  • Нов шанс за Септември след бърза контра. Крис Гади получи топката пред наказателното поле, но ударът му излезе в аут.

21'
  • Най-чистото положение в мача до момента! Здравко Димитров направи пробив до наказателното поле, финтира Холмар Ейолфсон и стреля, останал сам срещу Полачек, но словакът изби в корнер.

16'
  • Нова хубава бърза атака на Левски, Станислав Иванов нахлу в наказателното поле, но последният му пас беше твърде неточен.

14'
  • Удар от 30 метра на Борис Галчев, но топката не затрудни Мартин Полачек.

13'
  • Първа опасност в мача! Жерсон Кабрал направи много хубав пробив отдясно и нахлу до наказателното поле, като намери Станислав Иванов около точката на дузпата. Ударът на младока беше слаб и мина на сантиметри встрани от вратата.

8'
  • Нов мощен пробив на Жерсон Кабрал в наказателното поле, но не успя да си извоюва позиция за стрелба и топката му беше отнета.

7'
  • Хубава атака на Левски, която завърши с извеждащ пас на Жерсон Кабрал към Станислав Костов, но последният не успя да стигне до топката.

6'
  • Станислав Иванов дръпна фланелката и гащетата на Диаби, но не беше предупреден от съдията.