• 86’ Жорди Гомес
  • 90+2’ Серджиу Буш
  • Край на мача! Левски разгроми с 4:0 Славия.

90+4'
  • Серджиу Буш прави 4:0. Поредна хубава атака в синьо, като Алекс Боримиров пусна на празна врата за Серджиу Буш, той копна топката и отбеляза за четвърти път.

90+2'
  • Последна смяна в Левски. Излиза Ивайло Найденов, влиза Алекс Боримиров.

90'
  • Жорди Гомес прави резултата 3:0! Страхотно двойно подаване на испанеца с Габриел Обертан го изведе сам срещу Петков и той безпощадно опъна мрежата за трети път. Този път обаче имаше неотсъдена засада на французина.

86'
  • Последна смяна за Славия. Излиза Ивайло Димитров, влиза Калоян Кръстев.

85'
  • Втора смяна в Левски. Излезе Антонио Вутов, влезе Мики Орачев.

83'
  • Удар от дистанция на Антонио Вутов, но Петков улови без проблем.

78'
  • Претенции за дузпа от страна на левскарите. Роман Прохазка отигра с пета една топка, която беше спряна от Стефан Велков с ръка. Ивайло Стоянов обаче този път не показа бялата точка.

76'
  • Втора смяна за Славия. Излиза Галин Иванов, влиза Чигозие Мба.

71'
  • Първа смяна и в Левски. Излиза авторът на второто попадение Жуниор Мапуку, влиза Серджиу Буш.

69'
  • Владислав Узунов получава жълт картон за състава на Славия.

68'
  • Жорди Гомес беше направо пожален от Ивайло Стоянов. Испанецът влезе опасно в краката на Омар Абуд и го фаулира, като за това можеше да получи втори жълт картон. Но реферът не му даде, а после го пожали и за претенциите му.

67'
  • Първа смяна в мача. Излиза най-слабият на терена Михаил Венков, влиза младият Димитър Буров.

60'
  • Жорди Гомес получава жълт картон за оспорване на решение на Ивайло Стоянов. Испанецът поиска обяснение от рефера защо не беше даден фаул срещу него за грубо влизане на Стефан Велев.

60'
  • Първи жълт картон за Славия. Получи го Стефан Велков, който задържа откъсващия се Габриел Обертан.

58'
  • Нов удар на Галин Иванов от дистанция, но топката пак лети високо над вратата.

54'
  • Удар на Васил Панайотов от дистанция, но топката лети високо над вратата.

51'
  • Най-после хубава възможност за Славия. Омар Абуд направи самостоятелен пробив и стреля от границата на наказателното поле. Топката рикошира в защитник и затрудни Божидар Митрев, но той с крак изби опасния изстрел.

48'
  • Начало на втората част на мача!

46'
  • Край на първото полувреме, Левски води с 2:0!

45+4'
  • Жуниор Мапуку прави 2:0 в продължението на първата част. Тогава Жорди Гомес центрира от пряк свободен удар, Стефан Велев нескопосано изчисти точно на крака на конгоанския нападател и той с мощен шут от воле щеше да скъса мрежата зад Георги Петков. При нарушението в тази ситуация Михаил Венков отново влезе касапски, този път в краката на Габриел Обертан, но пак се размина дори без забележка.

45+3'
  • Жуниор Мапуку получава първия жълт картон в мача за разкарване на топката и реплика към рефера Ивайло Стоянов.

45+1'
  • Касапско влизане на Михаил Венков в краката на Антонио Вутов. Бившият играч на Литекс и ЦСКА стъпи на прасеца на младежкия национал и го прати извън терена за медицинска помощ. След минутка при лекарите халфът се появи отново на тревата, а Венков се размина дори без забележка в тази ситуация.

43'
  • Хубава атака за Славия, при която Галин Иванов преодоля двама защитници, но в последния момент Васил Панайотов изчисти в корнер.

40'
  • Левски вдигна оборотите. Жуниор Мапуку напредна и излезе на хубава позиция за стрелба, но мощният му шут беше избит от Георги Петков в корнер.

34'
  • Жорди Гомес открива резултата от дузпата. Бившият играч на Уигън прати топката неспасяемо в сглобката на вратата, а Георги Петков не можа да реагира.

31'
  • Дузпа за Левски! Давид Яблонски беше съборен в наказателното поле при едно единоборство при корнер. Славистите протестират, но Ивайло Стоянов е непреклонен. Чехът беше задържан от Стефан Велков и макар нарушението да не изглеждаше толкова тежко, все пак го имаше.

29'
  • Страхотен шанс за Левски да открие от статично положение. Антонио Вутов центрира от корнер, Мапуку стреля с глава, но Георги Петков улови.

24'
  • Хубава атака за Левски, топката стигна до Мапуку в наказателното поле, но вместо да стреля, той реши да подава и пропиля възможността.

21'
  • Удар от над 20 метра на Владислав Узунов, топката летеше опасно в долния ляв ъгъл на Божидар Митрев, но той изби в корнер.

17'
  • Удар на Роман Прохазка от дистанция, но топката мина встрани от вратата.

13'
  • Тежък сблъсък между Жуниор Мапуку и Георги Петков в наказателното поле на Славия. И двамата са на земята, превивайки се от болка, като вината за тази ситуация е на конгоанеца, който не прибра краката си, влизайки в тялото на стража.

10'
  • Антонио Вутов отново имаше възможност да се разпише за Левски, но ударът му отляво на наказателното поле беше избит в корнер.

8'
  • Страхотен шанс за Левски да открие резултата. Жорди Гомес намери Димитър Пиргов отляво на вратата, но ударът на защитника беше избит.

8'
  • Първа опасност в мача. Тя е за Славия. Галин Иванов проби отдясно и пусна в наказателното поле за Ивайло Димитров, но защитник на Левски изби в последния момент.

4'
  • Страхотна атмосфера за футбол на "Герена", по трибуните има може би над 6000 зрители.

2'
  • Удар на Прохазка от пряк свободен удар от над 30 метра, но топката лети високо над вратата.