• Центриране на Йомов към наказателното поле на Левски, но там топката не стигна до негов съотборник.

• Атака за Славия, Момчил Цветанов опита на спринт да се откъсне от двама бранители на Левски, не сполучи и беше затворен

33'
  • Галин Иванов с удар, Полачек се справи с удара

31'
  • Гол за Левски, Станислав Костов се разписа, след отлична атака за "сините" и пращайки топката между краката на Стергиакис.

27'
  • Корнер за Левски, Цветкович центрира, Стергиакис изби удара

27'
  • Корнер за Левски, след изпълнението не последва опасност за вратаря на Славия, който улови кълбото.

26'
  • Корнер за Левски. След центриране на Цветкович, последва нарушение срещу Старгиакис

22'
  • Корнер за Левски, след изпълнението "белите" се справиха"

21'
  • Обертан стреля опасно към вратата на Стергиакис, но той отрази удара, след това Костов подаде на Паулиньо, който стреля, но спечели само корнер след намесата на Христов.

20'
  • Галин Иванов с жълт картон за нарушение

18'
  • Галин Иванов напредна добре в наказателното поле на "сините", но не сполучи с удара и Белмонт му попречи той да бъде по-добър

17'
  • Свободен удар за Левски. Кабрал центрира фалцово към Яблонски, но пасът беше много силен и топката излезе в аут.

14'
  • Корнер за Славия след удар на Галин Иванов. Цветанов центрира, отбраната на Левски се справи

12'
  • Станислав Костов пробва удар към вратата на Славия, топката отново излезе в аут

11'
  • Костов стреля към вратата на Стергиакис, той спаси

8'
  • Свободен удар в полза на Славия след нарушение срещу Узунов. Андреа Христов стреля добре, след като Галин Иванов центрира, но топката не намери целта

8'
  • Мицански с опит за задна ножица, но прати топката в аут

6'
  • Мицански с глава от няколко метра прати топката в аут

4'
  • Свободен удар за Левски. Кабрал центрира, но Яблонски беше в положение на засада

3'
  • Мицански опита да се измъкне от бранителите на Левски, но падна, а съдията остави играта да продължи, ситуацията се случи пред наказателното поле на "сините"