• Край на мача! Лудогорец победи с 3:1 Левски на "Герена".

• Лудогорец можеше да стигне до разгром. Мисиджан стреля по диагонал, но Кръстев изби, макар и слабо.

• Удар от ждроб на Антон Огнянов от границата на наказателното поле, но топката лети високо над вратата.

• Последна смяна в мача. Излиза Вандерсон, влиза Жуниор Кишада.

87'
  • Втора смяна за Лудогорец. Излезе Густаво Кампаняро, влезе Абел Анисе.

86'
  • Пореден уникален пропуск на Левски. Илия Юруков стреля от границата на наказателното поле, топката рикошира в защитник и в последния момент Ренан изби в корнер.

85'
  • Неточен удар от дистанция на Атанас Кабов, топката лети над вратата.

80'
  • Последна смяна в Левски. Излиза Франсис Нар, влиза Илия Юруков.

78'
  • Първа смяна за Лудогорец. Излиза Клаудиу Кешеру, влиза Върджил Мисиджан.

77'
  • Втора смяна в Левски. Излезе Ивайло Найденов, влезе Атанас Кабов.

72'
  • Всичко свърши! Божидар Краев сбърка в центъра и подри топката на Вандерсон. Бразилецът проби самостоятелно, преодоля статичен защитник в синьо и стреля неспасяемо за 3:1.

70'
  • Първа смяна в мача. Излиза Димитър Пиргов от Левски, влиза Станислав Иванов.

65'
  • Уникален малшанс за Краев! След корнер топката стигна до него пред наказателното поле и той стреля мощно, но отново в гредата. При добавката Яблонски не можа да вкара на почти празна врата.

64'
  • Пропуските пред Ренан следват един след друг. Адениджи със страхотно прехвърлящо изпълнение, но топката срещна горната греда.

63'
  • Този мач е истинска лудост! Пореден шанс за Левски, след като младият Ивайло Найденов напредна сам и стреля от границата на наказателното поле, но Ренан изби в корнер.

57'
  • Лудогорец за малко да си вкара автогол след едно центриране на Ивайло Найденов. Но ударът на Марселиньо към собствената му врата беше избит от Ренан.

55'
  • Жълт картон и за Мехди Бурабия за груб фаул.

53'
  • Жълт картон и за Натанаел.

52'
  • Пореден пропуск в този мач. Ивайло Найденов намери Адениджи в наказателното поле, но ударът му от 5-6 метра от голлинията излезе встрани от вратата.

50'
  • Нова ужасна грешка на защитата на Левски при статично положение. Давид Яблонски покри трима играчи, които останаха сами срещу Кръстев. Но Кафу реши да се прави на голяма звезда и игра акробатично и не направи абсолютно нищо.

50'
  • Жълт картон за Сашо Александров за груб фаул срещу Марселиньо.

48'
  • 47'
  • 46'
  • Край на първата част на мача.

45+2'
  • Още един пропуск на Левски. Тунде Адениджи стреля от границата на наказателното поле, но топката се отклони от Игор Пластун и излезе в корнер.

44'
  • Хубава атака на Левски, Божидар Краев центрира към Ивайло Найденов, но младокът стреля над вратата.

44'
  • Пореден страхотен пропуск на Лудогорец. Вандерсон проби до аутлинията и свърна към Джонатан Кафу, но той стреля високо над вратата от 4-5 метра от голлинията.

42'
  • Невероятен пропуск и на Левски! Антон Огнянов остана сам срещу Ренан, подобно на Кешеру преди това за Лудогорец. Но ударът на бившия играч на Дунав беше спасен от вратаря.

36'
  • Уникален пропуск на Клаудиу Кешеру. Защитата на Левски заспа при един пас към него, Франсис Нар покри засадата и румънецът беше оставен да стреля фронтално срещу Кръстев. Младият страж обаче феноменално спаси.

34'
  • Удар на Натанаел от дистанция, топката пак тупна пред Кръстев, но този път излезе в корнер след намесата му.

33'
  • Левски върна интригата. Антон Огнянов изработи попадението по невероятен начин, като центрира на далечната греда към Давид Яблонски, който с глава се разписа за 1:2.

31'
  • Антон Огнянов получава първия жълт картон в мача за фаул.

28'
  • Левски поиска дузпа. Божидар Краев навърза петима защитници и вратаря, но сам падна на земята. Реферът Стефан Апостолов не даде нарушение, а и такова нямаше.

25'
  • Тежък удар по Левски! Лудогорец поведе с 2:0, след като ужасяващата "синя" защита допусна Джонатан Кафу и Вандерсон да си правят двойно подаване в наказателното поле и вторият беше оставен сам да стреля от 5 метра мощно във вратата.

23'
  • Марселиньо откри резултата след самостоятелен рейд. Той стреля от границата на наказателното поле, топката тупна пред Николай Кръстев и той си я плесна в мрежата за 1:0.

21'
  • Удар на Густаво Кампняро от малък ъгъл от границата на наказателното поле. Изпълнението му беше слабо и излезе в аут.

21'
  • Хубава самостоятелна атака за Левски от страна на Франсис Нар. Ганаецът стреля от дистанция, но топката срещна страничната греда.

17'
  • Удар от дистанция на Адениджи, но крайно неточен в аут.

11'
  • ​Опасно центриране на Вандерсон от пряк свободен удар, но защитата на Левски се справи.

9'
  • Първа опасна атака в мача. Мехди Бурабия центрира от пряк свободен удар, но Ренан дос Сантос изби в корнер падащата под горната му греда топка.

5'
  • Проблеми за Лукас Саша още от самото начало, но се изправи на крака и продължи мача.