• Смяна в Левски. Нашименто излиза, влиза Гомес

84'
  • Брилянтен гол на Клаудиу Кешеру от корнер в полза на Лудогорец

83'
  • Мисиджан беше фаулиран пред границата на наказателното поле, зад топката застана Натанаел, стреля по земята, но топката се отклони от Нашименто и излезе в корнер

82'
  • Смяна в Левски. Станислав Костов е заменен от Станислав Иванов

80'
  • Прохазка с неточен далечен удар

74'
  • Страхотен удар на Марселиньо от дистанция, но топката мина на сантиметри от страничната греда на Митрев.

72'
  • Вутов застана зад топката при прекия свободен удар, но стреля над вратата.

71'
  • Лукас Саша получи жълт картон за нарушение срещу Вутов.

70'
  • Смяна в Левски. Паулиньо напуска, влиза Фигейредо

69'
  • Костов падна в наказателното поле след съприкосновение с Дяков, но дузпа не беше отсъдена.

68'
  • Рафаел Форстър се схвана, но продължи играта без да има нужда от лекарска помощ

67'
  • Пряк свободен удар за Левски за нарушение срещу Вутов. Прохазка центрира в наказателното поле, Ренан излезе и боксира топката

63'
  • Корнер за Лудогорец, след изпълнението му нямаше опасност за Митрев

61'
  • Пряк свободен удар за Лудогорец. Марселиньо центрира, защитниците на Левски се справиха. Натанаел направи слалом между защитниците, но спечели само корнер

60'
  • Жълт картон за Хали Тиам за тактическо нарушение

56'
  • След изпълнението на корнера Ренан се справи

55'
  • Далечен удар на Вутов, топката се отклони от бранител на Лудогорец и последва корнер

54'
  • Кешеру застана зад топката и беше обезсърчен от Митрев.

51'
  • Вутов игра с ръка в наказателното поле на Левски и последва дузпа за Лудогорец

50'
  • Нашименто центрира от корнер, Вутов с глава не намери целта

48'
  • Моци с перфектен шпагат изчисти топката преди Нашименто да овладее в наказателното поле на Лудогорец

48'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Сисиньо пусна отлично към Марселиньо  наказателното поле, но там Ейолфсон се справи с нападателя на Лудогорец

45'
  • Опасна атака на Левски подета от Паулиньо, с общи усилия отбраната на гостите се справи със ситуацията

45'
  • Прохазка опита да свие топката към малкото наказателно поле, но бранител на Лудогорец се справи със ситуацията, чистейки топката.

44'
  • Жълт картон за Яблонски за нарушение

41'
  • Корнер за Левски, след като Ренан боксира, Яблонски с далечен удар не намери целта.

39'
  • Отлична атака на "сините". Нашименто пусна към Прохазка, който центрира в наказателното поле, Паулиньо опита за свали топката за Костов, Ренан излезе и след сблъсък между двамата играта беше спряна, тъй като вратарят на Лудогорец трябваше да получи лекарска помощ

36'
  • Опит за атака на Левски. Костов опита пас към съотборник, но топката попадна в ръцете на Ренан

34'
  • Корнер за Лудогорец. След центрирането, отново "синята" отбрана е на мястото си.

31'
  • Пряк свободен удар за Левски. След центрирането, Ренан излезе уверено и улови кълбото. Нашименто опита да намери Вутов, но не сполучи

29'
  • Жълт картон за Сисиньо след нарушение срещу Паулиньо

28'
  • Корнер за Лудогорец, след като Горанов успя да спре Сисиньо. След центрирането отбраната на Левски се справи

27'
  • Натанаел центрира в наказателното поле на Левски отляво, но Митрев уверено улови

25'
  • Митрев отново с уверена намеса след центриране в наказателното му поле

25'
  • Натанаел с далечен удар към вратата на Митрев, но вратарят на "сините" уверено улови кълбото.

23'
  • Костов опита пас към Цветкович по дясното крило, но топката излезе в аут.

20'
  • Дяков фаулира Паулиньо и последва пряк свободен удар за Левски, в центъра на терена. Последва късо изпълнение, но Левски спечели само тъч.