• 52’ Жерсон Кабрал
  • 65’ Станислав Костов
  • 74’ Станислав Костов
  • 83’ Григор Долапчиев
  • Край на мача! Левски постигна категорична победа в деветия кръг над Витоша Бистрица, побеждавайки го с 4:1.

90+2'
  • Богдан Вашчук се появява за заключителните пет минути и замени Габриел Обертан.

85'
  • ГОЛ ЗА ВИТОША! Григор Долапчиев бе точен за гостите, след като изпревари Аймен Белаид и с гръб към вратата порази вратата на Мартин Полачек.

83'
  • Петко Цанков заменя Иван Вълчанов

82'
  • Давиде Мариани отправи плътен удар от средна дистанция, но Василев отрази опита му.

81'
  • Голям пропуск за Левски! Фелипе Нашименто бе видян непокрит пред малкото наказателно поле и стреля веднага, но над гредата

77'
  • Станислав Костов излиза, за да влезе Ривалдиньо

76'
  • ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Перфектна "синя" комбинация, а Цветкович видя непокрития Костов, който от няколко метра засече, за да направи 4:0 срещу Витоша.

74'
  • Филипе Нашименто влиза, за да излезе Паулиньо.

70'
  • Георги Амзин влиза, за да излезе Даниел Кутев.

70'
  • Невероятен пропуск за Левски! Жерсон Кабрал бе оставен непокрит срещу вратаря на Витоша Бистрица и овладя добре. Християн Василев скъси дистанцията след изстрела на холандеца и отрази опита на "синия" футболист.

69'
  • ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Станислав Костов направи преднината на Левски класическа. Паулиньо пусна отляво на Давиде Мариани, който побърза да подаде към Костов, нападателят бе в удобна позиция, за да не може да пропусне този път и да покачи "синия" аванс.

65'
  • Центриране от корнер, а Радко Мутафчийски стреля с глава, но неточно.

64'
  • Християн Василев спаси дузпа на Паулиньо. Именно бразилецът бе фаулиран от отбраната на Витоша. Това бе първата дузпа за Левски през новия сезон.

62'
  • Обертан показа красиво изпълнение на "Герена", след като достави центриране тип "Рабона", но за негово съжаление нямаше някой негов съотборник, който да засече топката.

61'
  • Левски продължава с категоричната си доминация в София, като Витоша не дава абсолютно никакъв отпор на своя опонент.

57'
  • Долапчиев засече центриране от ъглов удар, но топката прелетя над гредата. Нападателят имаше претенции, че има нов корнер, но Витоша не получи такъв.

54'
  • ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Паулиньо проби чудесно отляво и подаде към дъгата за Кабрал, а холандецът мигновено стреля и удвои актива на "сините".

52'
  • Левски води на почивката с 1:0 на гостуващия Витоша Бистрица след гол на Давид Яблонски в третата минута. "Сините" със сигурност трябва да съжаляват за крехкия си аванс, с оглед на пропуските, които правят на "VIVACOM Arena Георги Аспарухов.

45+1'
  • Паулиньо комбинира добре с Костов, а бразилецът се докосна в тялото на Румен Гьонов. Последва падане от крилото на Левски, но реферът Неделчо Гаджалов не уважи претенциите на "сините".

44'
  • Голям пропуск за Левски! Давиде Мариани и Габриел Обертан изиграха по брилянтен заучен начин пряк свободен удар, а французинът се оказа свободен на дузпата на Витоша. Последва изстрел с вътрешната част на десния му крак, но топката някак не влезе във вратата и резултатът се запази 1:0.

40'
  • Голям пропуск за Витоша и отново Иван Вълчанов. Халфът стреля от средна дистанция, като този път опитът бе много по-добър, но не достатъчно, за да порази вратата на "сините".

38'
  • Пореден опит на Иван Вълчанов, този път от дистанция, но ударът прелетя високо над гредата на Левски.

35'
  • Първи удар за Витоша - Иван Вълчанов стреля по диагонала, но Мартин Полачек отрази опита на халфа на Витоша

31'
  • Горанов центрира отляво, а Мутафчийски отклони с глава зад себе си. Там бе Милош Цветкович, който опита да стреля от въздуха, но топката се удари в Кабрал, който бе в засада и излезе в аут.

26'
  • Станислав Костов направи пропуск на празна врата! Габриел Обертан отново пое отляво и се понесе в предни позиции, за да спечели добра позиция за подаване. Французинът видя нападателя и му достави превъзходна топка фронтално на опразнената врата, но нападателят на Левски по чудо не вкара.

22'
  • Давид Яблонски бе много близо до своя втори гол в мача. Петко Цанков изпусна "синия" бранител и отново след центриране на Мариани последва удар с глава. Вратарят на Витоша обаче парира опита на защитника

19'
  • Пореден голям шанс за Левски - Давиде Мариани върна назад към Станислав Костов, който отправи бомбен шут от границата на наказателното поле, но Василев изчисти в корнер.

19'
  • Голям пропуск за Левски - Габриел Обертан пробяга половината терен и можеше да завърши, но вместо да стреля крилото на "сините" подаде на Жерсон Кабрал. Холандецът реши да залъгва и да стреля в далечния ъгъл, но идеята му бе разгадана от Християн Василев и вратарят на "тигрите" изби в корнер.

17'
  • Григор Долапчиев получава лекарска помощ в центъра на терена

16'
  • Второ центриране от корнер на Давиде Мариани, а отбраната на Витоша отново не се намеси добре. Гочев изрита на високо, а топката бе върната към Яблонски, който опита удар, но неточен.

14'
  • Логично Левски диктува темпото в София срещу своя опонент, чиито изяви са сведени до изритани топки по крилата, но някъде там защитата на Левски реагира и удар към Мартин Полачек няма. Най-деен за "сините" пък е Жерсон Кабрал, който е изключително активен от старта на двубоя.

12'
  • Жерсон Кабрал с опит за изстрел, но той бе ужасно неточен

9'
  • Григор Долапчиев направи много остро влизане в краката на Милош Цветкович край тъчлинията. Сърбинът получава медицинска помощ

6'
  • ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Давид Яблонски бе точен след ъглов удар след едва три минути игра, а ударът му бе неспасяем за Християн Василев.