• Станислав Костов се измъкна от опита за изкуствена засада на футболистите на Верея, овладя добре кълбото, но стреля доста неточно, пращайки топката над напречната греда.

• Курупис от Верея поиска корнер, но съдията беше на противоположното мнение

36'
  • Кабрал беше спрян от бранител на Верея на границата на наказателното поле

34'
  • Корнер за Верея, след центрирането нямаше опасност за Митрев, след като нямаше футболист на старозагорци, който да засече топката.

28'
  • Давиде Мариани с далечен неточен удар

27'
  • Силен удар на Кабрал, Цинцарски спаси ефектно

25'
  • Свободен удар за Левски. След пас към наказателното поле, бранителите на Верея изчистиха кълбото напред, с него игра Цветкович, но прати топката в аут със слаб удар.

25'
  • Жълт картон за Курупис

24'
  • Нов гол за Левски. Центриране отдясно на Цветкович, намери добре в наказателното поле Костов, който матира Цинцарски

19'
  • Кабрал наруши правилата срещу Мачадзе и последва пряк свободен удар за Верея

18'
  • Станислав Костов имаше възможност да се разпише, след като съдията пусна авантаж при нарушение на Вушурович срещу Кабрал, но се засуети и не успя да вкара.

16'
  • Нуно Рейш откри резултата, след като Антон Огнянов не успя да изчисти топката след изпълнение на корнер и за играча на "сините" не остана друго освен да се разпише.