• 40’ Мартин Костадинов
  • 78’ Румен Касабов
  • Край на мача!

90+4'
  • Последна смяна в мача. Влиза дебютантът Александър Михайлов, излиза Филип Хлупик.

90+2'
  • Втори жълт картон за капитана на Черно море Александър Цветков за задържане около тъчлинията на противник.

89'
  • Пропускът на сезона! Божидар Краев се оказа сам срещу вратаря при една добавка, като дори вратата беше зейнала пред него. Но той стреля встрани от нея.

85'
  • Последна смяна в Левски. Излиза Бабатунде Адениджи, влиза Франсис Нар.

83'
  • Ондрей Сукуп получи жълт картон.

83'
  • Уникално изпълнение на Роман Прохазка! Той изстреля истински снаряд от 30 метра и препарира вратаря! Истински шедьовър!

81'
  • Жълт картон и за Димитър Пиргов.

79'
  • Черно море отново поведе. Филип Хлупик се подигра с Антон Огнянов на фланга и го мина като спрял. При пробива върна към Румен Касабов и той с мощен шут изравни при дебюта си в елита.

78'
  • Левски най-после изравни! Антон Огнянов центрира от левия фланг и качи топката на главата на Божидар Краев, който вече нямаше как да изпусне - 1:1.

74'
  • Втора смяна в Черно море. Излиза Мартин Минчев, влиза Илиан Илиев-младши.

70'
  • Уникален пропуск на Черно море. Марек Кузма стреля от чиста позиция, но Кръстев изби. При добавката Филип Хлупик от 4-5 метра стреля над вратата.

68'
  • Алекс Боримиров центрира успоредно на голлинията към Адениджи, но той не можа да засече на опразнената врата.

67'
  • Удар на Роман Прохазка от границата на наказателното поле, но топката лети встрани от вратата.

65'
  • Уникален пропуск на Алекс Боримиров. Адениджи го намери с един пас непокрит в наказателното поле и той стреля мощно, но в тялото на вратаря. Впоследствие защитата се справи.

59'
  • Първа смяна за Черно море. Излиза Валентин Йосков, влиза Румен Касабов.

59'
  • Несериозно изпълнение на Антон Огнянов от пряк свободен удар, топката лети високо над вратата.

58'
  • Шанс за Морето да удвои след фрапантна грешка в защита на левскарите. Димитър Пиргов пропусна противник зад гърба си, който подаде на Борислав Балджийски и той от чиста позиция стреля в тялото на вратаря и после топката излезе в корнер.

53'
  • Безумно отиграване в атака на Левски! Божидар Краев се измъкна сам в наказателното поле и незнайно защо спря и подаде на Роман Прохазка, при това връщайки го леко назад. И словакът стреля в тялото на защитник.

52'
  • Първо положение за Левски след почивката. Пак Бабатунде Адениджи, като сам излезе на голова позиция с финт, но ударът му беше избит от вратаря.

47'
  • Втора смяна в Левски, излиза капитанът Веселин Минев, влиза Антон Огнянов.

46'
  • Първа смяна в мача. Излиза Атанас Кабов, влиза Божидар Краев.

46'
  • 46'
  • Край на първата част на мача. Черно море води на Левски с 1:0.

45+1'
  • Още един опасен пробив на Адениджи по фланга. Центрирането му успоредно на голлинията беше избито от защитата.

45'
  • Уникален пропуск на Левски! Бабатунде Адениджи центрира от десния фланг и намери Станислав Иванов непокрит сам срещу вратаря. Младокът отигра нескопосано и стреля слабо, а Емил Михайлов лесно изби.

44'
  • Поредица комични отигравания на Левски доведоха до гол в полза на Черно море. След един корнер Станислав Иванов реши да се прави на техничен в наказателното поле и загуби топката от Мартин Костадинов. Младият играч на Черно море нахлу и останал сам срещу Николай Кръстев мушна топката между краката му за 1:0.

40'
  • Добро центриране за Левски, но вратарят Михайлов изби, а Станислав Иванов не можа да засече.

36'
  • Още един шанс за Левски, Станислав Иванов стреля с глава след центриране от пряк свободен удар, но топката минава встрани от вратата.

34'
  • Най-големият пропуск в мача! След пас с глава на Атанас Кабов топката стигна до Бабатунде Адениджи във вратарското поле, но ударът му с глава беше избит от Емил Михайлов.

29'
  • Директен удар от фаул на Борислав Балджийски от около 30 метра. Топката лети над вратата.

25'
  • Пробив на Алекс Боримиров по левия фланг, но центрирането му беше под всякаква критика и всъщност се получи нещо като удар, който вратарят спокойно улови.

24'
  • Изключително безидейна игра на Левски в предни позиции срещу експерименталния състав на Черно море.

23'
  • Опасно центриране на Борислав Балджийски от пряк свободен удар, но Марек Кузма с глава не можа да намери добре топката.

20'
  • Жълт картон и за Валентин Йосков от Черно море.

17'
  • Опасност и за Левски. След центриране от корнер на Атанас Кабов, Бабатунде Адениджи пробва удар, но безопасно.

14'
  • Страхотен шанс за Черно море. Александър Цветков беше намерен в наказателното поле и стреля, но покрай вратата.

12'
  • Първи жълт картон в мача, получава го Александър Цветков от Черно море за фаул в центъра.

11'
  • Опасно извеждащо подаване на Станислав Иванов към Бабатунде Адениджи. Но в крайна сметка вратарят Емил Михайлов излезе и улови.

10'
  • Позиционна игра в началото на мача, без никакви интересни положения досега.

9'
  • Първата опасност в мача беше пред вратата на Левски. Валентин Йосков излезе сам срещу Николай Кръстев, но той изби с крак в тъч.