• Край на мача!

90+5'
  • Жълт картон за Стефан Станчев, който спря голова атака на Левски с груб фаул.

88'
  • Дани Кики бележи почетен гол за Черно море. Мартин Минчев центрира страхотно в наказателното поле, където Кики беше изпуснат от защитата и от воле прониза Николай Михайлов.

86'
  • Пети пирон в ковчега на Черно море! Паулиньо с пореден пробив по фланга и пак стигна до аутлинията, откъдето центрира за Станислав Иванов, който с глава прониза Георги Китанов. Вратарят леко докосна топката, но не успя да предотврати попадението.

83'
  • Последна смяна в мача. Излиза Аристот Ндонгала, влиза Родриго.

82'
  • Нещо като възможност за Черно море, но ударът на Аристот Ндонгала беше крайно неточен и не затрудни Николай Михайлов.

78'
  • Принудителна смяна в Левски. Излиза контузилият се Деян Иванов, който едва стъпваше по терена, а влиза Милош Цветкович.

76'
  • Втора смяна за Черно море. Излиза Петър Витанов, влиза ветеранът Георги Илиев.

74'
  • Втора смяна в Левски. Излиза Хали Тиам, влиза Мартин Райнов.

69'
  • Смяна в Левски. Влиза Валери Божинов, излиза авторът на две от попаденията Станислав Костов.

67'
  • Нов шанс за Левски, след като Живко Миланов центрира опасно за Станислав Костов. Нападателят падна, а Пламен Димов отклони топката към вратата си, но Китанов спаси.

66'
  • Първа смяна в мача, излиза Жоржиньо, влиза Радослав Василев.

61'
  • Страхотно разиграване за Левски, като Паулиньо пусна прекрасен пас зад защитата за Станислав Иванов, но той беше в засада и опасният му удар не попадна в статистиката.

60'
  • Много грубо нарушение на Петър Витанов, за което трябва да се радва, че се размина само с жълт картон. Той повали Станислав Костов, който мушна топката между краката му и излизаше сам срещу вратаря. Реферът обаче прецени, че жълтият картон е достатъчно наказание за Витанов.

59'
  • Поредица опасни центрирания пред вратата на Черно море, но в крайна сметка те не доведоха до удар към Китанов, а само до корнер.

52'
  • Костов бележи за 4:0! Паулиньо нахлу в наказателното поле и върна за непокрития пред вратарското поле топреализатор на отбора. Благоевградчанинът пое, излъга Китанов и мушна топката в мрежата за 4:0. Това е 24-ият му гол в шампионата.

46'
  • Начало на втората част на мача на "Герена"!

46'
  • Край на първата част на мача на "Герена"! Левски води с 3:0.

45+2'
  • Нов страхотен пропуск за Левски. След корнера последва центриране на близката греда за Нуно Рейш, който отклони с глава за непокрития Хали Тиам, но неговият изстрел мина на сантиметри от гредата.

45+1'
  • Нова възможност за Левски! Иван Горанов опита да центрира от левия фланг, но топката рикошира в крак на защитник и за малко да се забие в сглобката на вратата и излезе в корнер.

45+1'
  • Първи жълт картон в мача, получава го Пламен Димов от Черно море.

44'
  • Удар от дистанция на Паулиньо, но топката лети далеч от вратата.

41'
  • Пореден шанс за Левски! Живко Миланов центрира страхотно за Станислав Костов около точката на дузпата, той стреля от воле, но Китанов улови.

39'
  • Пореден проблем за играч на Левски. Хали Тиам се строполи на земята след удар на противников играч, като лекарите веднага отидоха да му окажат помощ.

37'
  • Давиде Мариани оформя класиката в мача! Отново младият Станислав Иванов се прояви като асистент, макар малко случайно да намери швейцареца сам пред вратарското поле. И халфът не остави шансове на Китанов за третия гол.

31'
  • Поредно грубо нарушение на играч на Черно море. Жоржиньо подкоси грубо Давиде Мариани в половината на Левски, но реферът му спести официалното предупреждение.

30'
  • Претенции за дузпа на Левски! Станислав Иванов нахлу в наказателното поле, като зад него беше Пламен Димов. Младокът падна на земята и имаше претенции, че е бил съборен от защитника, но реферът Ивайло Стоянов си замълча.

24'
  • Паулиньо удвоява! Втори смъртоносен удар на Левски в мача, като младият Илия Юруков с прекрасно центриране от десния фланг намери бразилеца сам пред вратарското поле, а той от воле преодоля Китанов за 2:0.

19'
  • Станислав Костов открива резултата! Младият Станислав Иванов центрира перфктено от фланга и качи топката на главата на топреализатора на първенството, който разстреля несигурния Георги Китанов.

16'
  • Поредна страхотна възможност за Черно море. Пламен Димов качи топката на главата на Жоржиньо отдясно на вратарското поле, но ударът му с глава мина на сантиметри встрани от вратата.

12'
  • Опасно центриране на Дани Кики от корнер, топката беше изчистена в последния момент от защитата на Левски току преди Мартин Минчев да я засече в мрежата.

4'
  • Звездата на Левски Паулиньо се хвана за кръста, след като в самото начало на мача отнесе удар в тази област от Стефан Станчев.

3'
  • Първата ситуация в мача е за Черно море. Младият Мартин Минчев нахлу по фланга и центрира пред голлинията за Жоржиньо, но той не можа да стреля към опразнената врата.