• КРАЙ НА МАЧА - 1:0 ЗА ЛЕВСКИ СРЕЩУ БЕРОЕ.

• Невероятен пропуск за Левски, топката буквално от голлинията бе избита от Бандаловски с рикушет от връхлитащ "синия" нападател Станислав Костов.

• Матеус Леони смени Ерол Алкан в Берое.

85'
  • Станислав костов смени Серджиу Буш в Левски.

83'
  • Балонна топка, която летя дълго и нависоко изведнъж се сниши точна под гредата на "синята" врата и изнеда Полачек, вратарят се удари в гредата, но все пак изби в корнер.

80'
  • Невероятен диагонален удар отправи Рубен Бригидо, след това видяхме и великолепен плонж на вратаря на Левски Полачек.

79'
  • Паулиньо смени Жерсон Кабрал в Левски.

73'
  • Жълт картон и за Алфредо Мартинс

71'
  • Ерол Алкан от Берое получи жълт картон.

70'

70'
  • Алфредо Мартинс смени Александър Цветков в Берое.

70'
  • Много хубав изстрел от дистанция на Борислав Цонев, топката мина близо до вратата на Левски, но в аут.

68'
  • Меска смени Вандерсон в състава на Берое.

57'
  • ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ - 1:0. Много хубава атака на "сините". В крайна сметка Милош Цветкович върна късо към Антони Белмонт и той с чудесен удар по земя преодоля Перниш. Попадението е първо на сметката на Белмонт в официален мач за "сините". Даже това е първи гол за него изобщо в кариерата му.

51'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 0:0.

45+1'
  • Липса на комуникация между Полачек и Иван Горанов, Рубен Бригидо чукна топката, но му бе трудно да я насочи добре.

40'
  • Хубава атака на Левски и накрая Серджиу Буш се спъна сам.

35'
  • Жълт картон за Хали Тиам

34'
  • Жълт картон за Белаид от Левски.

28'
  • Много плътен удар на Давиде Мариани, топката мина малко над беройската врата.

27'
  • Жълт картон за Бандаловски след голямо меле в пеналта на Левски след корнера. Топката даже се отби от гредата.

23'
  • Много хубав диагонален удар на Боби Цонев, Полачек с върха на пръстите си изби в корнер.

21'
  • Дълга топка за Кабрал от Мариани, но футболистът на Левски не успя добре да я засече и изпрати в аут.

17'
  • Камен Хаджиев от Берое получи жълт картон.

11'
  • Кабрал стреля силно от длачел, топката се отби от гърба на Буш и излезе в аут.

10'
  • Енергично начало на мача и от двата отбора. "Сините" са по-активни в първите минути.