• Край на мача! Левски съсипа Локомотив Пловдив с 5:0!

• Само минута продължение на мача.

90'
  • Удар на Прохазка от 25 метра, но Ел Харуби спаси.

89'
  • Още един фрапантен пропуск на Левски. Алекс Боримиров от близка дистанция стреля над вратата след пас на Аниете.

81'
  • Мартин Камбуров опита да покаже техника в наказателното поле, но Пиргов му отне топката.

80'
  • Божидар Краев прави 5:0 с четвъртия си гол в мача! Поредната грешка в защитата на Локо позволи на младока да излезе сам срещу Ел Харуби, да го преодолее и да опъне мрежата му отново.

70'
  • Последна смяна в мача. Излиза Станислав Иванов от състава на Левски, влиза Алекс Боримиров.

68'
  • Последна смяна за Локо. Излиза трагичният Стефан Йевтоски, влиза Димитър Велковски.

67'
  • Втора смяна за Локомотив Пловдив. Излиза Веселин Марчев, влиза Дани Кики.

67'
  • Жълт картон и за Стефан Йевтоски за груб фаул срещу Ивайло Найденов.

64'
  • Жълт картон и за Мигел Луке за груб фаул срещу Станислав Иванов.

60'
  • Втора смяна за Левски, на пръв поглед принудителна. Излезе Георги Костадинов, който получи травма малко преди това, влезе младокът Ивайло Найденов.

60'
  • Шанс и за Димитър Пиргов да се разпише, но ударът му от близка дистанция мина над вратата.

56'
  • Уникален пропуск на Адениджи! Антонио Аниете го намери сам срещу вратата и необезпокояван от никого нигериецът удари гредата от 5-6 метра.

53'
  • Божидар Краев прави резултата 4:0! Бабатунде Адениджи центрира отдясно и намери младока между защитниците на противника, а той вкара топката под горната греда.

51'
  • Бързо изпълнен пряк свободен удар от Левски, Антонио Аниете се озова сам пред вратата на противника, но мекото му центриране не беше засечено от никого.

50'
  • Везалов щеше да си вкара автогол след едно центриране на Мехди Бурабия от пряк свободен удар. Ел Харуби обаче дебнеше и улови топката.

48'
  • Първа смяна и за Локо. Излиза централният защитник Кирил Котев, който беше уникално слаб в този мач, влиза Павел Виданов.

46'
  • Първа смяна в мача за Левски. Излиза пасивният Франсис Нар, влиза Бабатунде Адениджи.

46'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • 45+1'
  • Край на първата част на мача. Левски води с 3:0 на Локомотив Пловдив.

45+1'
  • Удар на Сашо Александров от 25 метра след самостоятелна атака, но топката мина на сантиметри встрани от вратата.

45+1'
  • Жълт картон за Веселин Марчев за груб фаул срещу Сашо Александров в полето на Левски.

43'
  • Божидар Краев нанася трети тежък удар на Локо! Младокът направи 3:0 с удар от вратарското поле след грешка на Кирил Котев, който подари топката на Антонио Аниете, а испанецът бързо чукна към Краев, който без забавяне прониза Ел Харуби.

39'
  • Левски прави резултата 2:0! Антонио Аниете с перфектен пас намери зад защитата младия Станислав Иванов. 17-годишният нападател не успя да я укроти добре, но я заложи на волето на Краев, който без забавяне я прати в долния десен ъгъл на Ел Харуби за втория гол.

36'
  • Удар на Антонио Аниете от малък ъгъл след продължителна атака, Ел Харуби улови без проблем.

31'
  • Още един шанс за Левски, Франсис Нар стреля с глава след центриране на Божидар Краев, но топката лети далеч, далеч в аут.

28'
  • Уникален шанс за Левски да удвои! Божидар Краев намери Станислав Иванов сам около точката на дузпата, но ударът на 17-годишния нападател в последния момент беше избит в корнер.

24'
  • Много хубава възможност за Левски да удвои. Божидар Краев получи топката под малък ъгъл в наказателното поле след подхлъзване на защитник на гостите, но ударът му беше избит от Ел Харуби. Добавките на Аниете и Костадинов бяха избити от защитници.

22'
  • Натискът на Локомотив Пловдив си казва думата. Разсеяната отбрана на Левски позволи на Веселин Марчев да стреля от наказателното поле, но топката мина на сантиметри в аут.

21'
  • Удар на Мартин Камбуров от пряк свободен удар, но топката лети високо над вратата.

18'
  • Нещо като чисто положение за Локо. След корнера защитата на Левски подходи лежерно и остави Веселин Марчев и Мартин Камбуров непокрити в наказателното поле. Таранът на пловдивчани обаче стреля слабо в аут.

16'
  • Първи удар на Локо в мача. Отправи го Мартин Камбуров, но топката лети високо над вратата. Все пак ще има корнер.

15'
  • Мехди Бурабия можеше да удвои преднината за Левски, но ударът му от границата на наказателното поле беше слаб и мина встрани от вратата.

14'
  • Антонио Аниете открива резултата! испанецът получи топката пред наказателното поле, финтира защитник и с удар от границата на пеналтерията не остави шансове на Ясин ел Харуби, пращайки топката в близкия му ъгъл. 1:0 за Левски!

12'
  • Левски изпълни два поредни корнера, но от тях не се получи нищо интересно пред Ясин ел Харуби.

10'
  • Удар от дистанция на Роман Прохазка, но топката рикошира в тялото на играч на Локо.

7'
  • Доста постно начало на мача, на практика няма никакви опасности за двамата вратари.

6'
  • Първа добра атака за Левски, Божидар Краев центрира в наказателното поле, но нямаше кой да засече топката в мрежата.