• КРАЙ НА МАЧА

90+3'
  • Жълт картон за Димитър Везалов от Локо Пд, който бурно протестира срещу един отсъден фаул в полза на Витоша.

90+2'
  • 3 минути добавено време на мача.

• Последна смяна във Витоша - Димитър Панталеев зае мястото на Михаил Петров.

84'
  • Далечен шут от Дани Кики само за протокола. Топката лети силно встрани покрай лявата греда.

81'
  • Медицинска помощ за Ивайло Лазаров,който остана да се превива на земята след шпагата на Веселин Марчев. Играчът на Локомотив игра първо с топката, но след това удари лошо глезена на Лазаров. Все пак играчът с №88 ще продължи игра.

76'
  • Жълт картон за Ивайло Лазаров от Витоша. Халфът репликира съдията Петър Доровски и бе санкциониран.

73'
  • Втора смяна във Витоша - Григор Долапчиев отстъпи мястото си на Стефан Христов.

72'
  • Първа смяна във Витоша - Кристиян Узунов сяда на пейката, вместо него Кристиян Кочилов.

70'
  • Втора смяна в Локомотив - Симеон Райков отстъпи мястото си на Халед Аяри.

64'
  • Какъв пропуск на Локомотив! Веселин Марчев бе намерен напълно непокрит в наказателното поле, въпреки сгъстената защита на Витоша. "Десетката" на пловдивчани стреля с глава, а кълбото премина на сантиметри над горния ляв ъгъл.

60'
  • Пряк свободен удар за Локомотив Пд точно пред ъгъла на наказателното поле. Райков въпреки всичко опита шут по посока на вратарския ъгъл, като пропусна целта с около 2-3 метра.

53'
  • Първа смяна в Локомотив Пловдив, и то още на почивката - Парвиз Умарбаев не излезе за второто полувреме, а мястото му зае Дани Кики.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ. Играчите на Локомотив Пд подновиха играта от центъра.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

45+1'
  • Греда за Локомотив Пд! Симеон Райков стреля изключително от пряк свободен удар, отсъден на около 25 метра фронтално срещу вратата. Мишо Иванов закачи леко топката и тя се отби в гредата, а първи до нея достигна Димо Бакалов. Пред зейналата врата бившият играч на Лудогорец се подхлъзна и падна на тревата, което даде шанс на защитниците в зелено да изчистят.

37'
  • Добър шанс пред Витоша! Григор Долапчиев получи топката в дъгата и моментално стреля към вратата с десния крак. Топката отскочи от Асен Георгиев и премина на метър покрай левия стълб в корнер.

26'
  • Нов опит за далечен шут от Райков. Крилото шутира от около 25 метра по диагонала, топката попадна в сигурните ръце на Мишо Иванов.

25'
  • Отборът на Локомотив доминира при владението на топката. След откриването на резултата Витоша предимно се брани, а атаките на момчетата в зелени екипи приключват малко след централния кръг.

• Жълт картон за Кристиян Узунов от Витоша.

16'
  • Пряк свободен удар за Локо Пд на около 27-28 метра от вратата. Симеон Райков шутира нелошо към долния ляв ъгъл, но му трябваше повечко сила в изстрела, за да затрудни вратаря Михаил Иванов.

16'
  • ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ ПД - 1:1! Димо Бакалов с глава изравни само секунди след откриването на резултата! Веселин Марчев бе изведен отдясно и съумя да центрира покрай Радко Мутафчийски, а при далечната греда Бакалов надскочи Цанков и стреля неспасяемоо в долния десен ъгъл.

10'
  • ГОЛ ЗА ВИТОША - 1:0! Домакините откриха след чудесна атака! Михаил Петров демонстрира чудесна визия и с пас вдясно изведе Петко Ценков с огромно пространство по фланга. Защитникът напредна в наказателното поле и сви към точката на дузпата, където Ивайло Лазаров шутира без да замисля. Илко Пиргов само изгледа как топката спря в долния ляв ъгъл.

9'
  • Първи точен шут в мача. Веселин Марчев от Локомотив се измъкна отдясно в наказателното поле и не се поколеба да шутира. Мишо Иванов се хвърли и спаси.