2 : 1

• 75’ Иван Вълчанов
  • 89’ Ивайло Лазаров
  • 13’ Борис Галчев
  • Край на мача! Витоша стигна до пълен обрат над Септември, побеждавайки го с 2:1.

90+1'
  • Три минути продължение

90'
  • Венцислав Бонев влиза на мястото на Даниел Кутев

89'
  • ГОЛ ЗА ВИТОША! Брилянтно изпълнение на Ивайло Лазаров от фаул, а топката бе неспасяема за Янко Георгиев - 2:1.

89'
  • Борис Галчев излиза, а на негово място влиза таранът Мирослав Будинов

84'
  • Голям шанс за Септември! Иван Тилев стреля без засилка, с въртеливо движение, но Християн Василев се разтегна и изби в корнер.

80'
  • Даниел Кутев стреля от разстояние, но ужасно неточно.

79'
  • Акция от Витоша - Четин Садула стреля от дистанция, но право в ръцете на Янко Георгиев.

76'
  • ГОЛ ЗА ВИТОША! Иван Вълчанов се разписа за "бистришките тигри". Резервата Четин Садула центрира отляво, а топката се размина с Георги Амзин, но от втора позиция Вълчанов връхлетя и не остави шансове на Георгиев - 1:1.

75'
  • Четин Садула заменя Кристиян Узунов

69'
  • Иван Тилев влиза, заменяйки Ишмаел Байду.

68'
  • Голям пропуск за Витоша! Стефан Христов опита удар, но неточен, а топката падна пред Ивайло Лазаров, който за втори път от броени метри не успя да отбележи.

63'
  • Григор Долапчиев излиза, а на негово място влиза Стефан Христов

62'
  • Удар на Крис Гади, след като напредна мощно, но опитът бе слаб.

60'
  • Меледже Омнебес напуска, за да влезе Фабиано Алвеш

57'
  • Витоша доминира териториално със старта на втората част, като играещият с човек по-малко Септември се е прибрал дълбоко, бранейки своята преднина.

53'
  • Удар на Лазаров от дистанция, но прекалено слаб за класата на Янко Георгиев.

52'
  • Край на първото полувреме! Септември води на Витоша на почивката с 1:0.

45+2'
  • Григор Долапчиев пропусна дузпата! Нападателят стреля в средата на вратаря, но стражът Янко Георгиев отрази с крак удара.

45'
  • Матеу Аласан Диаби получава червен картон, след като игра с ръка в наказателното поле на Септември. Главният съдия Ставров следеше играта и не се поколеба да отсъди дузпа за домакините!

44'
  • Матеу Аласан Диаби с първи жълт картон в срещата

38'
  • Витоша наложи доминация в срещата, а Вълчанов видя Долапчиев и центрира,, но пасът не бе обработен добре от втория и Септември неутрализира опасността.

35'
  • Голям пропуск за Витоша! Георги Амзин бе търсен след центриране, но не засече, а топката попадна у Лазаров, който бе на дузпата. Халфът на Витоша имаше цялото време на земята да отбележи, но вместо това топката почти прехвърли предпазната ограда зад вратата на Янко Георгиев.

32'
  • Крис Гади бе намерен в наказателното поле и стреля с глава, но Василев улови спокойно.

31'
  • Гади влезе в единоборство с Ивайло Лазаров, след което футболистът на Витоша имаше проблем с придвижването и получава лекарска помощ.

25'
  • Долапчиев засече от корнер топката, но тя отлетя в аут.

19'
  • Александър Георгиев напредна отляво и центрира, но доста нескопосано, а топката отиде в аут.

18'
  • ГОЛ ЗА СЕПТЕМВРИ! Фамозен гол от капитана на Септември Борис Галчев. Бившият футболист на ЦСКА пое топката пред наказателното поле и стреля моментално, а топката влетя с помощта на гредата и страшна сила във вратата на Витоша - 1:0 за Септември!

13'
  • Георгиев центрира от свободен удар, а топката премина през всички играчи, но накрая вратарят Християн Георгиев улови.

12'
  • Тодор Гочев извърши нарушение срещу Аласан Диаби.

11'
  • Първи удар в мача! Ивайло Лазаров стреля от средна дистанция, но ударът бе ужасно неточен.

8'
  • Септември опитва да създава опасности пред вратата на Витоша, като играта на отбора се гради от центрирания по крилата, но отбраната на Витоша се справя.

7'
  • Тихи първи минути на стадиона в Бистрица, а двата отбора се опитват да надделеят над опонента в центъра.