• Аймен Суда получава жълт картон.

90+1'
  • Три минути продължение на мача.

90'
  • Китан Василев се озова на хубава позиция и стреля от границата на наказателното поле, но Макенджиев изби в корнер.

87'
  • Последна смяна за Витоша. Излиза Ивайло Лазаров, влиза Георги Амзин.

86'
  • Антон Костадинов получава жълт картон за груб фаул в центъра.

83'
  • Ивайло Лазаров получава жълт картон.

77'
  • Нова комбинация Василев-Цанков. Китан Василев проби и пак намери Петко Цанков, но ударът му мина високо над вратата.

76'
  • Най-чистото положение за Витоша в мача. Китан Василев проби и центрира в наказателното поле, Петко Цанков стреля, но на сантиметри встрани от вратата.

73'
  • Радослав Кирилов получава жълт картон за грубо нарушение. Той можеше и да бъде изгонен.

72'
  • Втора смяна за Витоша. Излиза Ангел Стоянов, влиза Китан Василев.

69'
  • Много чисто положение за Пирин. Аймен Суда центрира от пряк свободен удар, но Стилиян Николов стреля с глава над вратата.

69'
  • Станислав Костов реализира за Пирин след хубав пас на Аймен Суда, но попадението беше отменено за засада.

65'
  • Първи жълт картон в мача, получава го Тодор Траянов за фаул в центъра.

61'
  • Удар на Станислав Костов високо над вратата от точката на дузпата, след като Ради Кирилов изработи страхотна ситуация, но бившият играч на Ботев и ЦСКА стреля нескопосано.

60'
  • Първа смяна за Витоша. Излиза Михаил Петров, влиза Кристиян Кочилов.

56'
  • Страхотен шанс за Пирин да открие. Станислав Костов се измъкна на стрелкова позиция след пас на Димитър Благов и стреля, но вратарят изби.

54'
  • Центриране на Даниел Пеев, но вратарят на Пирин го пресече и спря опасността.

48'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първото полувреме на мача!

45+1'
  • Удар от дистанция на Петко Цанков, но топката лети над вратата.

42'
  • Нова хубава атака на Витоша, но отново Макенджиев излиза съобразително и предотвратява опасността.

41'
  • Хубав пробив на Анто Рения до аутлинията и той опитада подаде успоредно на голлинията, но вратарят на Витоша пресече паса и предотврати опасността.

36'
  • Шанс за Радко Мутафчийски да открие в полза на Витоша, но ударът му от вратарското поле мина високо над вратата.

28'
  • Първа смяна в мача. Излезе контузеният Александър Башлиев от Пирин, за когото това беше мач номер 100. На негово място влезе Тодор Траянов.

28'
  • Уникална грешка на вратаря Николай Радев, който излезе да пресича една изсипана топка и се размина с нея. Станислав Костов обаче не успя да се възползва и да вкара.

27'
  • Центриране на Аймен Суда от корнер, но вратарят на Витоша спаси.

24'
  • Александър Башлиев пострада при единоборство, лекарите му оказват помощ.

22'
  • Равностойна игра в последните минути, положенията секнаха.

15'
  • Шанс и за Пирин да открие, но ударът на Аймен Суда от вратарското поле беше отразен с крак от вратаря на Витоша.

6'
  • Най-чистата възможност от началото на мача. Стефан Христов нахлу в наказателното поле и стреля на сантиметри от гредата. В крайна сметка Витоша получи корнер.

4'
  • Първа атака в мача, но ударът на Стефан Христов беше избит и в крайна сметка топката излезе в аут.