• 21’ Четин Садула
  • 83’ Четин Садула
  • КРАЙ НА МАЧА

90+2'
  • Последна смяна и за Верея - Денис Василиев отстъпи мястото си на Теофилос Курупис.

87'
  • Още един голям шанс пред Витоша! Защитата на Верея не успя да извади топката извън наказателното поле, центрирането бе овладяно от Христов вляво от вратарското поле. С пас по тревата той предостави шанс на Лазаров да шутира, ала бранител застана на пътя на топката.

86'
  • Пропуск на Христов! Котев със страхотен пас намери Христов отдясно, който овладя перфектно, ала после си поведе малко по-дълго от необходимото. Нападателят отправи удар, но от остър ъгъл и вратарят се намеси.

85'
  • Последна смяна във Витоша - Котев седна на пейката, вместо него Михаил Петров.

85'
  • ГОЛ ЗА ВИТОША - 2:0! Четин Садула с 3-и гол за сезона. Стефан Христов беше забравен отдясно и получи в дълбочина. Той стигна почти до вратарското поле, откъдето опита полувисоко центриране. Иво Иванов успя да отклони топката, но така на практика я заложи за Садула, който вкара на празна врата.

83'
  • Жълт картон за Емил Петер Йоргенсен от Верея.

83'
  • Златен шанс бе пропуснат от домакините! Милев получи висок пас зад гърба на защитниците отдясно. Той изчака търпеливо и пусна подаване по тревата, насочено към точката на дузпата. Изглежда никой не можеше да спре Амзин да стреля, ако играчът на Витоша сам не се бе разминал непохватно с топката.

80'
  • Александър Н'Думбу се озова на стрелкова позиция, ала от 20-ина метра изстрелът му с десния крак беше разочароващ.

76'
  • Жълт картон за Лъчезар Котев от Витоша.

75'
  • Добра работа на Георги Амзин в наказателното поле на Верея! В първия миг изглеждаше, че "десетката" твърде дълго си поведе, но с шпагат успя да изпревари съперник и да подаде към Лазаров. Последният стреля без забавяне от 12-13 метра, ала право в ръцете на вратаря.

72'
  • Жълт картон за Иво Иванов от Верея.

71'
  • Пропуск, за който Верея може би ще съжалява! Вушурович от трудна позиция по десния фланг намери начин да центрира към далечния край на вратарското поле. Там Гьонов увисна при атаката на топката и тя се насочи към съвсем свободния Дино Мартинович. Бившият играч на Локо Пд обаче явно не беше подготвен и изстрелът му с глава излезе безкрайно неточен.

67'
  • Вече над минута Кристиан Узунов и Лъчезар Котев разменят пас след пас помежду си в своята собствена половина, без нито един играч на Верея да опита да ги притесни. С подобна пасивност старозагорци трудно ще измъкнат нещо от мача.

64'
  • Страхотна акция от Стефан Христов! Таранът беше минал отдясно по атаката и още с първото си овладяване елимирира играч на Верея. Последва пробив по границата на наказателното поле и никак нелош изстрел с левия крак, който премина на сантиметри покрай страничната греда. Георги Георгиев само изгледа топката.

60'
  • Втора смяна във Витоша - Кристиян Узунов замени Георги Купенов. Така Витоша е с чисто нова двойка централни бранители.

50'
  • Първата смяна на Верея се случи на почивката - Симеон Мечев зае мястото на незапомнилия се с нищо Бедри Рюстемов.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ. Домакините подновиха играта от центъра.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

45+1'
  • 1 минута добавено време към първото полувреме.

• Още едно спасяване от Георги Георгиев! Румен Гьонов напредно отдясно и наглед центрира слабо към близката греда. Дино Мартинович се ориентира много зле и позволи на топката да мине зад гърба му, а така Христов я овладя в непосредствена близост до вратарското поле. Георгиев направи няколко крачки напред и попречи на тарана да се разпише с шут в близкия ъгъл. Само корнер за Витоша.

32'
  • Жълт картон за Александър Н'Думбу от Верея.

31'
  • Още една повече от добра атака за Витоша. Садула много добре с десния крак центрира към другия край на наказателното поле, където Христов успя дори да овладее. Нападателят опита с нисък пас към точката на дузпата да върне към Лазаров, който се оказа изпреварен от Косут.

25'
  • ГОЛ ЗА ВИТОША БИСТРИЦА - 1:0! Страхотна атака и закономерен аванс за домакините. Наско Милев се оказа избягал отдясно, за да получи чудесен извеждащ пас от Ивайло Лазаров. Бившият футболист на Ботев Пловдив напредна, влезе в наказателното поле и с хирургически пас по земята намери Четин Садула на метър пред наказателното поле. Оттам опитният техничар нямаше как да сбърка.

21'
  • Първата смяна във Витоша е факт - Михаил Милчев зае мястото на пострадалия Мутафчийски.

21'
  • Много сериозна травма за Радко Мутафчийски от Витоша. Бранителят се контузи сам при бягането си и бе изнесен на носилка. Много е вероятно да последва смяна.

19'
  • Греда за Верея! Това можеше да бъде страхотен гол при малко повече късмет и прецизност. Вратарят Николай Георгиев сбърка фатално при играта с крака и така подари топката на Здравко Илиев, който се намираше на около 25-26 метра от вратата. Съзрял своя шанс капитанът на старозагорци опита фин прехвърлящ удар, който за негово нещастие срещна напречната греда.

16'
  • Верея опита да отвърне моментално с бърза контраатака отдясно. Вушурович отлично напредна отдясно и опита ниско подаване към Рюстемов, ала Купенов се придвижи чудесно, за да пресече около точката на дузпата

11'
  • Каква възможност пред Наско Милев и отлична изява на Георги Георгиев! Витоша успя да спечели топка в половината на съперника, а Котев даде пас по тревата, който мина покрай Томаш Косут. Наско Милев овладя отдясно в наказателното поле и се приближи към вратата. От 6-7 метра той шутира през човек, а Георги Георгиев отрази с крак.

11'
  • Нелоша атака на Верея отдясно. Годердзи Мачадзе проби отдясно и влезе в наказателното поле. От самата аутлиния той опита ниско центриране, а Мутафчийски изби в ъглов удар.