• Руменов влиза, излиза Мане

79'
  • Жълт картон за Иван Стоянов

76'
  • Гредата спаси гостите в 74-ата минута. Венци Василев изчисти топката навреме, след като топката се отби в гредата след голямо меле в наказателното поле.

74'
  • Милчо Ангелов получава жълт картон.

72'
  • Гол за Етър Велико Търново за 1:1. Георги Сърмов разтегли атаката с балонно подаване към Иван Стоянов към десния фланг, той центрира в наказателното поле, където отблизо Флорент Боджадж вкара за 1:1.

66'
  • Наско Милев на мястото на Стефан Христов

61'
  • Жълт картон за вратаря Християн Василев за бавене на играта.

60'
  • Удар от дистанция на Георги Сърмов, но много високо над вратата на домакините.

59'
  • Много слаб диагонален удар на Петко Цанков.

58'
  • Шанс за Витоша. Отличен пас на Петко Цанков към Стефан Христов, който изскочи зад защитата, но ударът му бе неточен.

50'
  • Жълт картон за Стефан Христов

49'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Дани Младенов излиза, на негово място Иван Стоянов

46'
  • Красимир Балъков прави две смени, като в игра пуска Иван Стоянов и Милчо Ангелов.

46'
  • Край на първото полувреме

45+3'
  • Две минути добавено време

44'
  • Жълт картон за Цанков

33'
  • Аласана Мане отправи силен изстрел, но вратарят на Витоша успя да избие.

31'
  • Витоша повежда на Етър след точно изпълнена дузпа от Кристиян Кочилов - 1:0. До отсъждането на 11-метровия наказателен удар се стигна, след като "тигрите" изпълниха корнер отдясно по атаката си. Топката бе центрирана, а Христо Иванов се намеси колебливо. Той първоначално улови, но след това изпусна. Вратаря се сбори сред купа играчи, за да стигне до топката, а междувременно между него и опитващия се да играе с топката Купенов се получи контакт. Играчът на домакините падна в пеналта, а съдията посочи бялата точка.

25'
  • Хубаво центриране на Здравко Илиев отдясно. Християн Василев увисна, но Флорент Боджадж се размина с топката и не успя да засече.

21'
  • Петко Цанков направи хубав пробив, но завършващият му удар бе неточен.

18'
  • Начало на мача

• Двата отбора излизат със специални тениски с трибагреника по повод националния празник - 3 март. Преди старта на срещата прозвуча българският химн.