• Край на мача.

90+3'
  • Две минути добавено време

90+1'
  • Кирил Десподов направи резултата 2:0 за ЦСКА, след като матира бранител на домакините от Витоша и матира Иванов.

88'
  • Смяна в състава на ЦСКА. Влиза Кевин Меркадо на мястото на Тиаго Родригес

87'
  • Раул Лое с опасен шут накара Иванов да демонстрира класата си

86'
  • Корнер за ЦСКА. След изпълнението му, домакините се справиха със ситуацията, която се повтаря за пореден път в двубоя.

84'
  • Корнер за ЦСКА, късо изпълнение последва, но атаката на "червените" загуби остротата си.

81'
  • Смяна във Витоша. На мястото на Мутафчийски, влиза Михаил Петров

80'
  • Смяна във Витоша. На мястото на Четин Садула, влиза Даниел Пеев.

74'
  • Недялков с далечен шут прати топката в ръцете на Иванов.

68'
  • Корнер за ЦСКА. Пак няма опасност пред вратата на Витоша, след като Бодуров прати кълбото встрани от вратата.

67'
  • Лое пусна пас към Тиаго по дясното крило, той центрира, но в наказателното поле бранителите на Витоша се справиха със ситуацията.

63'
  • Корнер за ЦСКА. След изпълнението му отбраната на Витоша се справи със ситуацията.

60'
  • Смяна в състава на Витоша. На мястото на Долапчиев, влиза Стефан Христов

59'
  • Тиаго Родригес от границата на наказателното поле стреля опасно, но кълбото мина встрани от вратата на Иванов

56'
  • Смяна в ЦСКА. На мястото на Рафаел влиза Кулма

55'
  • Недялков стреля отдалеч опасно, вратарят Иванов изби кълбото, а Христозов изпревари Кубемба и изчисти в корнер

54'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Гол за ЦСКА! Раул Лое беше на точното място и реализира гол за "червените", след като удар на Десподов намери напречната греда и се върна в камерунеца, който се разписа.

42'
  • Кирил Десподов овладя топката в наказателното поле опита да преодолее съперников бранител, но не сполучи като загуби борбата за топката

40'
  • Енрике с глава от няколко метра прати кълбото встрани от вратата.

30'
  • Корнер за ЦСКА, отново няма нищо опасно за Иванов

25'
  • Манолев центрира в наказателното поле на Витоша, но там вратарят Иванов се намеси авторитетно и улови кълбото.

24'
  • Чорбаджийски съумя да изпревари за топката Григор Долапчиев при опасна атака на Витоша

22'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА. Десподов застана зад топката, но изстрелът му мина на сантиметри от гредата на Иванов

18'
  • Атака на Витоша чрез Долапчиев беше спряна със засада, но такава нямаше

17'
  • Опит за атака на Витоша, не се получи, след като Черниаускас излезе предвидливо и изчисти напред.

15'
  • Два поредни корнера за ЦСКА, отново опасност пред Иванов няма.

14'
  • Корнер за ЦСКА, след центрирането футболистите на Витоша с дружни усилия успяха да предотвратят опасността.

12'
  • Енрике Рафаел получи топката след центриране от корнер, стреля опасно, но топката мина встрани от вратата на Иванов.

10'
  • Кубемба с удар към Иванов след като вратарят на Витоша спаси опасен удар към него, но кълбото не намери целта

6'
  • Атака за ЦСКА. Десподов извърши нарушение срещу Христозов в наказателното поле на Витоша.