• Станчев влиза на мястото на Вушурович.

• Капитанът на Верея получи страхотен шанс, но Здравко Илиев, който напредна, стреля в страни от вратата на Локо Пд.

• Бедри Рюстемов влиза на мястото на Дино Мартинович.

• Георги Георгиев отново спаси мрежата си отново след удар на Бирсент Карагерен.

81'
  • Йосип Томашевич получи жълт картон

77'
  • Локомотив Пд изравнява резултата за втори път. Вилим Посинкович овладя отляво, напредна, центрира по земя към Димитър Илиев, а за капитана на гостите не остана друго, освен да засече за 2:2. Топката се удари в дясната греда и влезе в мрежата.

73'
  • Жълт картон за Ален Ожболт, който игра с ръка в наказателното поле на Верея.

73'
  • Фаул в полза на Локо Пд, на ъгъла на наказателното поле. Удар на Томашевич, прави в стената, но при втория опит на Томашевич, Георги Георгиев се намеси с вещина и с една ръка изби в корнер.

72'
  • Янко Ангелов влиза на мястото на Игор Банович.

70'
  • Отборът на Верея отново излезе на добра позиция, последва удар на Милан Вошурович, но покрай вратата на Локо Пд.

68'
  • Удар на Вилим Посинкович, но от прекалено малък ъгъл, за да може да отправи точен удар.

65'
  • Милан Вушорович и Симеон Мечев комбинираха прекрасно, но завършващият удар мина над вратата на Мартин Луков.

62'
  • Мощен шут на Бирсент Карагерен от ъгъла на наказателното поле, но Георги Георгиев спаси мрежата си.

59'
  • Теофилос Курупис влиза на мястото на Василиев.

53'
  • Смяна в състава на Локо Пд. Елитон влиза на терена, на мястото на Умарбаев.

46'
  • Начало на втората част

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Карагерен и Ожболт разиграха много добре в наказателното поле, но така и не успяха да затруднят Георги Георгиев.

41'
  • Статистиката сочи, че играчите на Верея са извършили повече нарушения до този момент - 11:4.

39'
  • Емил Йоргенсен беше предупреден устно от съдията след грубо нарушение. Играчът на Верея вече има един жълт картон.

37'
  • 36'
  • Гол за Верея! След бърза атака, развита отдясно по атаката Милан Вошурович центрира, топката се отби в защитник на Локо Пд, тя все пак стигна до нахлуващия в наказателното поле Здравко Илиев, който се разписа за 2:1.

31'
  • Гол за Локо Пд 1:1. Парвиз Умарбаев навлезе в наказателното поле, но беше затворен от двама защитници на Верея, топката стигна до Ален Ожболт, който от малък ъгъл реализира за 1:1.

28'
  • Жълт картон за Ндомбу Александер

27'
  • Топката влезе в мрежата на Верея, но страничният рефер отсъди засада. След атака отляво, Йосип Томашевич центрира, Ален Ожболт засече топката в мрежата. Закономерно попадението не беше зачетено.

13'
  • Гол. 1:0 за Верея. С първата по-опасна ситуация домакините от Верея успяха да реализират чрез Дино Мартинович. Словенецът комбинира по прекрасен начин със Симеон Мечев, навлезе в наказтаелното поле и стреля за 1:0 в далечния ъгъл по земя, преодолявайки Стивън Езе и стража на гостите.

9'
  • Претенции за игра с ръка. Вилим Посинкович наруши правилата близо до ъловото флагче, съдията видя ситуацията.