• 86’ (д) Мирослав Будинов
  • 90+2’ Васил Шопов
  • Край на мача

90+6'
  • Гол за Дунав! Васил Шопов реализира за 2:0 за Дунав. Забави се Димо Атанасов, а това бе използвано от Васил Шопов.

90+2'
  • Втори жълт картон за Самб Бадара, който посегна с крак към Станислав Антонов в наказателното поле на Дунав. Бадара напуска с червен картон!

88'
  • Жълт картон за Мирослав Будинов.

86'
  • Гол от дузпа за Дунав! Мирослав Будинов реализира за 1:0 за гостите! Точно Будинов се възползва от грешка в защитата на домакините. Яни Пехливанов върна към Христо Иванов, но пасът не бе добър и Иванов фаулира Будинов.

85'
  • Смяна. Цветомир Тодоров влезе на мястото на Иван Вълчанов.

85'
  • Смяна в състава на Дунав. Преслав Петров е заменен от Христофор Хубчев.

84'
  • В ответната атака Иван Вълчанов прати топката над вратата на Дунав.

81'
  • Шанс за Дунав. Удар на Мирослав Будинов е спасен от Христо Иванов.

81'
  • Смяна в състава на Дунав. Андреас Васев заменя Божидар Васев.

79'
  • Сърмов се забави с подаване към Иван Вълчанов и бе отсъдена засада.

78'
  • Смяна в състава на Етър. Иван Петков замени Никола Колев.

77'
  • Божидар Васев центрира към наказателното поле на Етър, но топката е избита от защитник на домакините.

75'
  • Чавдар Ивайлов стреля над вратата на гостите от Дунав.

73'
  • Жълт картон за Пламен Гълъбов от Етър.

68'
  • Нова възможност за Етър. Самб Бадара стреля, но право в ръцете на Станислав Антонов.

67'
  • Жълт картон за Самб Бадара от Етър.

65'
  • Още една възможност за Етър. Никола Колев се озова на добра позиция, но стреля над вратата на Дунав.

64'
  • Нов шанс за Етър. Ерик Почански бе най-съобразителен в разбъркване пред вратата на Дунав, но Станислав Антонов спаси.

62'
  • Шанс за Етър. Чавдар Ивайлов изпълнява, а топката рикошира в стената от играчи на гостите.

61'
  • Жълт картон за Чавдар Ивайлов от Етър.

59'
  • Смяна в състава на Дунав. Карагарен е заменен принудително заради травма. Мирослав Будинов влезе в игра.

56'
  • Нова атака за Етър. Бадара опита удар с глава, но е извършил нарушение срещу Антонов.

55'
  • Почански намери Георги Сърмов, който стреля и отново имаше претенции за игра с ръка при удара на топката в тялото на Милчев.

54'
  • Центриране в наказателното поле на Дунав, но защитник на гостите изчисти топката.

53'
  • Жълт картон за забавяне на играта за Юлиян Ненов от Дунав.

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Предстои да стане ясно дали мачът ще се доиграе.

• Край на първото полувреме

45+9'
  • Смяна в състава на Етър. Димо Атанасов замени Веселин Минев.

45+8'
  • Веселин Минев се прибира към тунела на стадиона.

45+6'
  • Веселин Минев и Божидар Васев получават медицинска помощ след сблъсък по между си.

45+4'
  • Осем минути добавено време на първото полувреме.

• Жълт картон за Георги Сърмов от Етър.

45+1'
  • Мачът е подновен след като видимостта се подобри леко.

43'
  • Делегатът Константин Писков е при четвъртия рефер Велислав Миленков, за да обсъдят ситуацията.

40'
  • На терена няма почти никаква видимост.

36'
  • Играта е спряна заради димка, която бе хвърлена от привържениците на Дунав. Гъст дим се стеле над половината терен.

35'
  • Нова атака за Етър. Никола Колев опита да изиграе хитро ситуацията, но Олексей Ларин предотврати опасността.

29'
  • Домакините атакуват. Пас към Самб Бадара. Претенции на домакините за игра с ръка на футболист на Дунав, но нямаше основания за отсъждане на дузпа.

25'
  • Поради лошата видимост на стадион "Ивайло" топката ще бъде сменена и ще се играе с оранжева топка.

• Жълт картон за Божидар Васев от Дунав, който извърши нарушение срещу Самб Бадара.

21'
  • Самб Бадара стреля с глава по посока вратата на Дунав, но Станислав Антонов улови без проблем.

16'
  • Шанс за Дунав. Удар на Божидар Васев бе спасен от Христо Иванов.

13'
  • Иван Вълчанов изпълнява. Не се стигна до нищо сериозно пред вратата на Дунав.

12'
  • Атака за Етър. Иван Вълчанов падна в наказателното поле, но нямаше сигнал от рефера Никола Йорданов, който реши, че Жатоба не е играл непозволено.

6'
  • Двубоят се забави с няколко минути, а над Велико Търново е паднала доста сериозна мъгла.