• Даниел Младенов стреля с глава, Макенджиев лови.

90+2'
  • Чавдар Ивайло влиза на мястото на Аласана Мане.

80'
  • Георги Пашов с опасен пас към наказателното поле, там защитниците на гостите избиват.

79'
  • Дани Кики прави дебют за Черно море, влизайки на мястото на Мариян Огнянов.

74'
  • Голям шанс за гол пред Етър! Велко Батрович се озова очи в очи с Макенджиев, който се справи великолепно, избивайки с крак.

71'
  • 1:1! Мариян Огнянов майсторски реализира 11-метровия удар!

70'
  • Червен картон за Бадара и дузпа за Черно море! Ради Василев от 2-3 метра стреля с глава, а Бадара изби топката от голлинията с ръка.

69'
  • Мартин Минчев влиза в игра на мястото на Марек Кузма.

68'
  • Жълт картон за Георги Пашов, който извърши груб фаул спрямо Мариян Огнянов.

68'
  • Мехди Фенуш влиза в игра на мястото на Николай Минков.

62'
  • Добър изстрел на Аласана Мане, Макенджиев изби неуверено, но в последствие си хвана топката.

54'
  • Добро взаимодействие между Минков и Огнянов, който успя да отправи удар към вратата на съперника. Христо Иванов се справя отлично.

48'
  • Даниел Младенов влиза в игра на мястото на Иван Стоянов на почивката.

46+1'
  • Край на първото полувреме!

45+1'
  • Венци Василев засече с глава центриране от корнер, топката преминава на сантиметри от страничната греда. 44'
  • Добра атака за Черно море. Пламен Гълъбов действа решително, избивайки в корнер опасен пас в наказателното поле.

41'
  • Жълт картон за Пламен Гълъбов.

40'
  • Николай Минков опита хитро да изведе Мариян Огнянов, но Христо Иванов също като колегата си внимава и излиза, за да избие.

38'
  • Добра възможност за контра на Етър, но Благой Макенджиев внимава, излиза извън наказателното поле и избива топката.

36'
  • Даниел Димов играе с глава, но бранителите на Етър се справят.

32'
  • Кузма с добро подаване към Ради Васлев, който обаче не успя да стигне до топката преди Христо Иванов.

24'
  • 1:0 за Етър след по-малко от минута игра! Самб Бадара вкара седмия си гол от началото на сезона! След добра атака отдясно Димо Атанасов центрира ниско към нападателя, който без проблеми засече за 1:0!