• Цветомир Тодоров  влиза на мястото на Иван Стоянов.

• Втора смяна в състава на Етър. Тодор Колев влиза на мястото на Иван Вълчанов.

89'
  • Жълт картон за Александър Башлиев.

88'
  • Иван Петков искаше да се разпише зрелищно от границата на наказателното поле. Той овладя добре на гърди и опита да насочи топката със задна ножица към вратата на Иванов, но ударът му беше много слаб и не представляваше проблем за вратаря.

85'
  • Юлиян Попев шутира от границата на наказателното поле, но топката мина много близо до десния стълб.

82'
  • 2:1 за Етър! Иван Стоянов се измъкна чудесно от отбраната на Пирин и пусна към Иван Петков, който нямаше как да сбърка на празна врата.

74'
  • Иван Стоянов отново успя да се имзъкне зад защитата на Пирин и да овладее страхотен пас на Иван Петков. Стоянов стреля, но пак пропуск за домакините.

66'
  • Първа смяна в състава на Етър. Иван Петков влиза на мястото на Бадара.

59'
  • Отново пропуск за Пирин! Станислав Костов шутира, но ударът му бе избит от защитник на Етър.

55'
  • Ради Кирилов пропусна да удвои за "орлетата", след като остана сам срещу Иванов в наказателното поле. Кирилов стреля, но топката мина на сантиметри от десния стълб.

52'
  • Жълт картон за Анти Рениа!

50'
  • Гол за Пирин! Костадин Ничев изравнява резултата след центриране на Анти Рениа от корнер. Ничев успя да надскочи останалите футболисти и да играе с глава, изпращайки топката право в долния ляв ъгъл на Христо Иванов.

49'
  • Радослав Кирилов влиза вместо Тодор Паланков.

46'
  • Първа смяна в състава на гостите. Димитър Благов излиза, на негово място Анти Рениа.

46'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първата част!

45+1'
  • Още един пропуск за домакините. Иван Стоянов центрира от пряк свободен удар в наказателното поле. Там обаче Яни Пехливанов не можа да насочи добре и топката мина над гредата.

45+1'
  • Още един пропуск за Иван Стоянов. Футболистът на Етър бе изпуснат от отбраната на съперника и опита удар, но встрани от десния стълб.

41'
  • Жълт картон за Йордан Апостолов за нарушение.

34'
  • Иван Стоянов шутира към вратата на Благой Макенджиев, но топката мина над гредата.

23'
  • Иван Скерлев проби отляво и центрира към наказателното поле, този път обаче Бадара остана под топката.

21'
  • Гол за Етър! Димо Атанасов нахлу по левия фланг, пусна към Чавдар Ивайлов, който върна топката назад в наказателното поле, където Бадара засече, откривайки за 1:0.

16'
  • Иван Стоянов опита удар от границата на наказателното поле, но топката попадна право в тялото на Румен Сандев.

12'
  • Спокойни първи минути на мача, събитията се развиват предимно в центъра на терена.