• Край на мача.

90+6'
  • Жълт картон за Георги Петков за протести.

90+6'
  • Гол за Дунав! Олексей Ларин бележи за Дунав, изравнявайки резултата в добавеното време. Ларин засече в наказателното поле след центриране, но останаха съмнения, че е спрял топката с ръка. От лагера на Славия бурно протестираха.

90+4'
  • И вратарят на Дунав Мартин Луков дойде в наказателното поле на Славия.

90+4'
  • Андреа Христов влиза на мястото на Иван Минчев в състава на Славия.

90+2'
  • Юлиян Ненов падна в наказателното поле на Славия, но сигнал от рефера не последва.

88'
  • Удар на Ивайло Димитров, но встрани от вратата на Мартин Луков.

87'
  • Атака за Дунав, която завършва с неточен удар на Ндуйе Мойеци.

83'
  • Георги Петков получава медицинска помощ.

77'
  • Корнер за Дунав, при който стражът на Славия Георги Петков боксира топката.

75'
  • Ивайло Раденцов заменя Васил Шопов в състава на Дунав.

72'
  • Янис Карабельов заменя Сердер Сердеров в състава на Славия.

72'
  • Удар на Ндуйе Мойеци, при който топката се удари в ръката на Петко Христов,който бе на границата на наказателното поле. Сигнал от рефера обаче не последва.

70'
  • Ивайло Димитров заменя Божидар Васев в състава на Славия.

61'
  • Шанс за Дунав. Удар на Мирослав Будинов, който праща топката над вратата на Петков.

61'
  • Самир Аясс е заменен от Ндуйе Мойеци в състава на Дунав.

60'
  • Атака за Дунав е спряна заради засада на Бранимир Костадинов.

59'
  • Атака за Дунав, която завършва с удар на Будинов. Без проблеми за вратаря на Славия Георги Петков.

56'
  • Греда за Славия! Иван Минчев стреля в далечния ъгъл на Мартин Луков, но уцели страничния стълб на вратата на Дунав.

54'
  • Юлиян Ненов заменя Бирсент Карагарен в състава на Дунав.

53'
  • Бирсент Карагарен получи лекарска помощ.

49'
  • Корнер за Дунав. Мирослав Будинов стреля над вратата на гостите.

48'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Жълт картон за Марио Петков от Дунав.

43'
  • Нов сериозен пропуск за Дунав. Мирослав Будинов пое топката и напредна, след което пусна успоредно в наказателното поле на Славия, но там Васил Шопов не успя да засече.

42'
  • Шанс за Дунав, но Георги Петков улови сигурно топката.

41'
  • Жълт картон за Петко Христов от Славия.

41'
  • Хубаво подаване за Петко Христов, който не успя да уцели добре топката и я прати над вратата на Дунав.

39'
  • Страхотен шанс за Дунав! Омар Абуд спаси вратата на гостите. Бирсент Карагарен получи отличен пас от Самир Аясс, но той не успя да вкара, тъй като Абуд изчисти топката.

34'
  • Още една атака за Славия, която завършва с удар на Божидар Васев покрай вратата на Дунав.

32'
  • Удар на Омар Абуд, който обаче е неточен.

31'
  • Гол за Славия! Сердер Сердеров реализира за 1:0 за гостите. Иван Минчев пусна чудесно към Сердеров и той преодоля стража на Дунав Мартин Луков.

26'
  • Атака на Дунав е спряна заради засада на Бранимир Костадинов.

24'
  • Добро включване на Христофор Хубчев в атака за Дунав. Самир Аясс овладя топката, но Костадинов бе фаулиран преди това и остана на лежи на терена.

23'
  • Корнер за Дунав след като Бранимир Костадинов напредна добре и топката му бе избита.

20'
  • Шанс за Дунав. Васил Шопов отправи добър удар, но край вратата на Славия.

17'
  • Втори удар към вратата на Дунав. Петко Христов с глава прати топката над гредата.

15'
  • Шанс за Славия. Калоян Кръстев получи в наказателното поле и стреля, но не успя да преодолее Луков.

14'
  • Атака на Славия е спряна заради засада на Калоян Кръстев.

11'
  • Неразбирателство в защитата на Дунав внесе леко напрежение в наказателното поле, но Мартин Луков внимаваше.