• Край на мача! Септември победи с 1:0 Дунав в Русе.

• Жълт картон за вратаря на Септември Янко Георгиев за бавене на играта.

90+3'
  • Последна смяна в мача. Излиза Георги Стоичков, влиза Димитър Костадинов.

90+2'
  • Васил Шопов излезе сам срещу Янко Георгиев, но стреля слабо и в тялото му, стражът изби в корнер.

90'
  • Васил Шопов нацели гредата с хубав диагонален удар от границата на наказателното поле.

89'
  • Втора смяна в Септември. Излиза Мартин Тошев, влиза Васил Калоянов.

88'
  • Удар на Васил Шопов от точката на дузпата, но Янко Георгиев спаси.

87'
  • Феновете на Дунав скандират името на напусналия треньор Веселин Великов.

85'
  • Първа смяна за Септември. Излиза Крис Гади, влиза Ишмаел Байду.

82'
  • Мирослав Будинов създаде суматоха в наказателното поле на Септември, като притисна защитата и тя сбърка, но в крайна сметка нападателят не се възползва.

77'
  • Последна смяна за Дунав. Излезе Божидар Васев, влезе Бранимир Костадинов.

76'
  • Втори жълт картон в мача, получава го Олексей Ларин за груб фаул.

73'
  • Георги Стоичков получава медицинска помощ след тежък сблъсък в центъра.

69'
  • Втора смяна за Дунав. Излиза Карлос Ятоба, влиза Димитър Георгиев.

62'
  • Хубав шанс за Дунав, първи след почивката. Ларин намери Бирсент Карагарен пред наказателното поле, неговият удар обаче беше уловен от вратаря.

61'
  • Удар на Янко Сандански от 35 метра, но топката лети далеч в аут. Несериозно изпълнение на бившия играч на Берое.

59'
  • Първи жълт картон в мача, той е за Петър Патев от Дунав за много грубо влизане в краката на Владислав Романов.

58'
  • Първа смяна в мача. Излиза Юлиян Ненов, влиза Бирсент Карагарен.

53'
  • Начало на второто полувреме в Русе.

46'
  • Край на първата част на мача.

45+2'
  • Борис Галчев откри резултата. Крис Гади се измъкна от Христофор Хубчев на фланга и намери около точката на дузпата капитана си, който с прецизен удар до гредата отбеляза за 1:0.

45+1'
  • Божидар Васев центрира успоредно на голлинията, но вратарят на Септември улови.

44'
  • Центриране към Мирослав Будинов в наказателното поле, но топката го прескочи.

42'
  • Дунав получи пряк свободен удар на 25 метра от вратата, но ударът на Божидар Васев мина високо над вратата.

35'
  • Най-чистата възможност и за Септември! Крис Гади центрира отдясно в наказателното поле, Мартин Тошев засече с крак, но вратарят Антонов със сетни сили изби.

32'
  • Нова страхотна възможност за Дунав, но центрирането на Божидар Васев от пряк свободен удар мина на сантиметри встрани от вратата.

31'
  • Най-чистата възможност в мача до момента. Юлиян Ненов напредна до наказателното поле и стреля от границата му, но защитник изби. Топката се отклони до непокрития сам срещу вратата Христофор Хубчев, но ударът му мина високо над вратата.

29'
  • Още една хубава атака на Дунав, но центрирането на Ненов беше избито в корнер.

27'
  • Опасно центриране на Юлиян Ненов в наказателното поле, но Васил Добрев изчисти в последния момент преди топката да стигне до Мирослав Будинов.

26'
  • Проблем и за капитана на Септември Борис Галчев, който се наложи да получи медицинска помощ на тъчлинията.

25'
  • Нещо като възможност за Септември. Крис Гади опита да центрира от фланга, но топката прелетя опасно встрани от вратата и излезе в аут.

19'
  • Тотално надмощие на Дунав, но чистите положения са кът. Септември рядко дори минава центъра.