• Жоао Пауло се възползва от поредната грешка в отбраната на Дунав, пусна пас към Кишада, който излъга Антонов и реализира.

• Карагарен от няколко метра не успя да нацели вратата, пращайки кълбото високо над вратата.

• Жълт картон за Мисиджан

62'
  • Жълт картон за Патев

61'
  • Сблъсъци на терена, след като Мисиджан се сблъска със съперников играч, последва искане на обяснения от страна на футболистите на Дунав от нападателя на Лудогорец, и няколко минути не се игра футбол.

60'
  • Втора смяна в Дунав. На мястото на Костадинов, влезе Ненов.

55'
  • Марселиньо направи пропуск пред вратата на Дунав

49'
  • Будинов падна в наказателното поле на Лудогорец, търсейки дузпа, но съдията не намери основание да отсъди такава.

47'
  • Смяна в Дунав. Ларин замени Попадийн

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Христо Попадийн си отбеляза автогол, след като при опита си да изчисти в корнер, вкара топката в собствената си врата.

42'
  • Васил Шопов на празна врата не намери целта, а прати топката над вратата.

41'
  • Марселиньо с глава прониза мрежата на Антонов, след отличен пас отдясно на Лукоки.

37'
  • Марселиньо стреля след центрирането от корнер, кълбото излезе в аут

37'
  • Пряк свободен удар за Лудогорец, след изстрел на Жоао Пауло спечели корнер.

36'
  • Димитър Георгиев беше в отлична позиция, стреля, но ударът му беше блокиран

35'
  • Димитър Георгиев наруши правилата срещу Моци в центъра на терена.

34'
  • Мисиджан откри резултата в полза на Лудогорец, след като Христо Попадийн сбърка.

23'
  • Корнер за Лудогорец. Жоао Пауло получи кълбото след изпълнението му и разиграване, но ударът му беше уловен от Антонов.

20'
  • Попадийн получи жълт картон за второ поредно нарушение

18'
  • Лукоки с отличен страничен удар пробва рефлекса на Антонов.

16'
  • След изпълнение от корнер, Шопов с далечен удар затрудни Броун, който изби акробатично.

14'
  • Пряк свободен удар за Дунав. Топката е на над 30 метра от голлинията, Будинов стреля, кълбото се отклони и отиде в корнер.

13'
  • Лукоки намери Мисиджан при атака на Лудогорец, но продължението загуби остротата си и атаката пропадна.

10'
  • Жоао Пауло с шут, който не намери целта

6'
  • Бранимир Костадинов излезе в отлична позиция за гол, но бранител на гостите изчисти кълбото напред.

5'
  • Васил Шопов опита да премине няколко футболисти на Лудогорец при опасна атака за Дунав, не сполучи.