• 59’ Димитър Везалов
  • 88’ Халед Аяри
  • Край на мача!

90+3'
  • Халед Аяри изравнява за Локомотив! Симеон Райков центрира от корнер на близката греда, където Аяри се извиси най-високо и стреля, връщайки равенството в двубоя.

88'
  • Асен Георгиев влиза на мястото на Иван Банович. Това е и последна смяна за тима на гостите.

85'
  • Жълт картон за Муса Мохамед

82'
  • Невероятен пропуск за домакините! Мирослав Будинов проби отляво и пусна към връхлитащия Юлиан Ненов, който нацели левия страничен стълб.

69'
  • Парвиз Умарбаев излиза, на негово място Янко Ангелов.

65'
  • Удар на Парвиз Умарбаев от границата на наказателното поле, но без проблем за Станислав Антонов.

62'
  • Локомотив Пловдив връща интригата в двубоя! След центриране от корнер Димитър Везалов свали с глава в малкото наказателно поле, а Веселин Марчев се възползва от отдалата му се възможност и отправи неспасяем шут във вратата на Антонов.

59'
  • Жълт картон за Архан Исуф.

58'
  • Архан Исуф влезе на мястото на Ванчо Траянов.

53'
  • 2:0 за Дунав! Мирослав Будинов удвои за "драконите". Нападателят бе изведен отлично от Димов, след което бързо напредна към наказателното поле и със силен шут преодоля вратаря на гостите, покосявайки вратата му.

52'
  • Жатоба изведе Будинов, който центрира в наказателното поле. Там Пиргов не се намеси добре и топката попадна във Васил Шопов, който не успя да завърши атаката и да прати топката във вратата на гостите за втори път.

50'
  • Дунав открива резултата! Точен за "драконите" бе Юлиян Ненов. Веднага след като бе изпълнен центъра Диян Димов изпрати дълга топка към Мирослав Будинов, който я овладя и изведе Васил Шопов сам срещу вратаря на гостите. Шопов не се полакоми и подаде към връхлитащия Юлиян Ненов, който порази вратата на Антонов с хубав удар по трева.

46'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първата част.

45+1'
  • Добра атака за Дунав. Неноев нахлу в наказателното поле, след което пусна към връхлитащия на скорост отдясно Попадийн, който с едно докосване центрира успоредно на голлинията, където бе Мирослав Будинов. Нападателят на русенци обаче не успя да отиграе, след като бе спрян от защитник на Локомотив.

45'
  • Ненов проби отдясно и опита удар, но топката се отби в защитник на Локомотив. Топката обаче кацна на гредата и замалко да заблуди Пиргов.

39'
  • Трети жълт картон за играч на Локомотив. Този път Пламен Николов беше официално предупреден.

36'
  • Жълт картон за Парвиз Умарбаев.

35'
  • Жълт картон за Христо Попадийн.

30'
  • Симеон Райков получи медицинска помощ. Играта бе спряна за известно време.

29'
  • Васил Шопов центрира дълбоко в наказателното поле, но Илко Пиргов плонжира и изби. При добавката Будинов стреля с глава, но ударът му не бе достатъчно силен и топката попадна право в ръцете на стража на Локо Пд.

24'
  • Жълт картон за Ванчо Травянов, който фаулира Юлиян Ненов.

20'
  • Малко недостигна на Будинов да отправи опасен удар към вратата на гостите.

18'
  • Божидар Васев отправи удар към вратата на Антонов, но топката рикошира в бранител на домакините и излезе в корнер.