• Край на мача

90+2'
  • Смяна в състава на Дунав. Михаил Милчев е заменен от Преслав Петров.

87'
  • Гол за Дунав! Мирослав Будинов бе точен при отсъдената дузпа, след като бе съборен от Кристиян Кочилов в наказателното поле.

83'
  • Жълт картон за Кристиян Кочилов, който извърши нарушение срещу Мирослав Будинов в атака за Дунав и реферът отсъди дузпа за домакините.

82'
  • Жълт картон за Радко Мутафчийски за протест срещу отсъждането на дузпа от рефера Ивайло Стоянов.

82'
  • Корнер за Витоша. Даниел Пеев центрира, Мутафийски засече топката с глава, но неточно.

80'
  • Смяна в състава на Дунав. Васил Шопов е заменен от Димитър Георгиев.

77'
  • Възможност за Дунав. Изстрел на Бранимир Костадинов, който е спрян от добро спасяване на Николай Радев.

76'
  • Центриране на Георги Стоянов, Георги Амзин засече с глава, но без да затрудни Станислав Антонов.

73'
  • Хубаво подаване на Дани Пеев към Румен Гьонов, който прати топката над вратата на Дунав.

71'
  • Ангел Стоянов завърши атака на Витоша, но стреля встрани от вратата на Станислав Антонов.

66'
  • Смяна в състава на Дунав. Бранимир Костадинов заменя Бирсент Карагарен.

65'
  • Дунав атакува, като Мирослав Будинов не успя да отправи удар.

62'
  • Втора смяна в състава на Витоша. Стефан Христов е заменен от Ангел Стоянов.

61'
  • Смьна в състава на Витоша. Отофе е заменен от Даниел Пеев.

60'
  • Центриране на Юлиян Ненов, а Мирослав Будинов засече топката, но бе неточен.

58'
  • Диян Динов напредна в половината на Витоша и опита удар в наказателното поле, но Тодор Гочев бликира изстрела.

51'
  • Изстрел на Юлиян Ненов, но встрани от вратата на Витоша при следващата атака на домакините.

49'
  • Шанс за Витоша! Георги Амзин удари греда, а Отофе Пол не успя да засече топката за добавка във вратата на Дунав.

48'
  • Възможност за Витоша след центриране на Румен Гьонов, но никой от гостите не се възползва.

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+3'
  • Атака за Дунав, която завърши с удар на Юлиян Ненов, но право в ръцете на Николай Радев.

45+2'
  • Гол за Дунав! Мирослав Будинов изпълни точно отсъдената дузпа и реализира за 2:0 за Дунав.

42'
  • Жълт картон за Николай Христозов, който направи нарушение срещу Васил Шопов в наказателното поле на Дунав и реферът отсъди дузпа. След нарушението пък имаше удар от Шопов срещу Христозов.

41'
  • Изстрел на Юлиян Ненов, който не успя да затрудни Николай Радев.

40'
  • Атака на Дунав, която завършва с центриране на Михаил Милчев, на което обаче липсваше точност.

35'
  • Центриране на Юлиян Ненов в наказателното поле, но топката отива право в ръцете на вратаря на Витоша Николай Радев.

25'
  • Центриране на Ивайло Лазаров в наказателното поле на Дунав, но Олексей Ларин игра пръв с топката във въздуха и изчисти.

23'
  • Второ чудесно спасяване на Станислав Антонов след удар на Пол Отофе, а малко преди това и на Стефан Христов.

17'
  • Атака за Дунав. Васил Шопов намери Юлиян Ненов, който пробва веднага да стрела, но бе неточен.

17'
  • Жълт картон за Румен Гьонов от Витоша Бистрица.

15'
  • Шанс за Витоша! Грешка в центъра на защитата на домакините, но Амзин не успя да преодолее стража на Дунав Станислав Антонов.

10'
  • Смяна в състава на Витоша. Георги Амзин замени Долапчиев.

7'
  • Гол за Дунав! Васил Шопов се разписа за 1:0 след грешка на вратаря на Витоша. Радко Мутафчийски върна топката към Николай Радев, който сгреши. Шопов отне и реализира.