• Претенции за дузпа от страна на Септември, но съдията остави играта да продължи

45+2'
  • Корнер за Септември, кълбото стигна до Здравко Димитров, който не нанесе добър удар

45+1'
  • Пореден корнер пред вратата на Септември, топката се озова на крака на Станоев, който с далечен удар прати топката на сантиметри от вратата на Галев.

44'
  • Пряк свободен удар за Септември за нарушение срещу Будинов. Галчев центрира, Диаби стреля с глава, но топката не намери целта

42'
  • Мартин Ковачев с неточен удар към вратата на Галев

39'
  • Балджийски с пропуск от изгодна ситуация, но бранител на гостите се справи с опасността

37'
  • Жълт картон за Иван Стоянов от Септември за професионален фаул

37'
  • Свободен удар за Септември, Глаусио изчисти добре

36'
  • Пряк свободен удар за Дунав, след нарушение срещу Балджийски, той пусна пас към Коконов, а в крайна сметка топката се оказа в ръцете на Галев

34'
  • Минутка отдих и за отборите, за да пият вода в горещото време в Русе

32'
  • Борис Галчев има нужда от лекарска помощ

27'
  • Корнер за Дунав, след изиграването на топката, последва нов корнер за русенци

25'
  • Пряк свободен удар за Дунав след нарушение срещу Коконов, след развитието на атаката, топката се оказа в ръцете на Галев.

22'
  • След корнера нямаше опасност за вратата на домакините

20'
  • Будинов игра с топката в наказателното поле на Дунав, но бранител беше на точното място и изчисти в корнер

20'
  • Васев центрира добре в наказателното поле, Ковачев не сполучи да открие резултата

10'
  • Пряк свободен удар за Дунав, Балджийски центрира отлично в наказателното поле, Динков се добра до топката и нацели страничната греда, а след като вкара при добавката имаше вдигнат флаг за засада.