• Мухамаду Н'Диайе проби отдясно и пусна към Юлиан Ненов, който стреля технично, но покрай гредата.

90+2'
  • Иво Иванов получи жълт картон.

85'
  • Последна смяна в състава на Дунав. Бирсен Карагарен напуска, на негово място Виктор Сандес.

83'
  • Жълт картон за Попадийн.

79'
  • Жълт картон за Антон Огнянов.

76'
  • Нсереко с шут от дистанция, Луков лови.

70'
  • Юлиан Ненов на мястото на Бранимир Костадинов.

67'
  • Жълт картон за Пламен Тенев.

63'
  • Илиян Йорданов напусна терена. Не негово място Антон Огнянов.

61'
  • Красимир Станоев се разписа от "бялата точка". 2:0 за Дунав!

61'
  • Жълт картон за Елиаш.

60'
  • Дузпа за Дунав! Главният съдия видя непозволени действия на Елиаш срещу Бирсент Карагарен в наказателното поле и отсъди наказателен удар в полза на домакините.

59'
  • Далечен изстрел на Илиев, но Луков извади.

58'
  • Луиш да Силва излиза, на негово място Мухамаду Н'Диайе.

54'
  • Илиян Йорданов с опасно центриране към наказателното поле. Топката изненада Таневи след като се отклони в тялото му се насочи към вратата на Луков. Вратарят обаче реагира мигновено.

50'
  • Начало на втората част!

46'
  • Венцислав Бенгюзов излиза, на негово място Елиаш.

45+2'
  • Край на първото полувреме!

45+1'
  • Жълт картон за Георги Андонов.

44'
  • Дунав открива резултата! Васил Шопов получи и напредна към наказателно поле. След това отправи удар от движение, топката се отби леко в тялото на Иванов и от страничната греда и мина под плонжа на Цинцарски.

39'
  • Най-чистото положение от началото на срещата! Васев центрира към наказателното поле, където Васил Шопов стигна до топката и успя да я отклони с глава, но Цинцарски спаси.

36'
  • Красимир Станоев сртеля от границата на наказателното поле, но ударът му бе разочароващ.

27'
  • Жълт картон за Диян Димов.

26'
  • Георги Андонов отклони центрирана топка от пряк свободен удар с глава. Футболистът на Верея бе оставен напълно непокрит и отправи опасен удар, но топката мина покрай гредата.

19'
  • Първо опасно положение в срещата! Карагарен проби отляво и центрира към точката на дузпа. Ударът на Ковачев бе спасен от вратаря.

6'
  • Савио Нсереко влезе на мястото на Георги Вълчев.

6'
  • Maртин Ковачев стреля с глава след центриране на Шопов от корнер. Топката минава над вратата.