• Нова смяна в Дунав. Влиза Хюсеин, излиза Димов

72'
  • Смяна в Етър, на мястото на Руменов, влиза Колев

70'
  • Батрович беше фаулиран от Луков в наказателното поле на Дунав, и застана зад топката, като се разписа, за да изравни резултата.

67'
  • Смяна в Дунав. Станоев излиза, влиза Жатоба

64'
  • Даниел Младенов стреля опасно, но Луков спаси

62'
  • Жълт картон за Михаил Милчев след като задържа Бадара при опасна атака за Етър

59'
  • Гол за Дунав. Ндиайе се разписа с глава, след като засече центрирането от корнер на Ненов.

57'
  • Корнер за Дунав, след изпълнението Пашов изчисти топката отново в корнер

56'
  • Красимир Станоев фаулира Руменов и получи жълт картон.

54'
  • Жълт картон за капитана на Дунав - Диян Димов

52'
  • Жълт картон за Пашов

51'
  • Пряк свободен удар за Етър в центъра на терена, след изпълнението домакините се справиха със ситуацията

50'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Венци Василев скочи във въздушен двубой с Иса и футболистът на Дунав ще трябва да получи медицинска помощ

44'
  • Васев центрира в наказателното поле на Етър, Венцислав Василев беше фаулиран

40'
  • Неточен удар на Шопов

36'
  • Пореден корнер за Дунав, след изпълнението бранителите на Етър се справиха

36'
  • Шопов центрира от пряк свободен удар, а избитата топка попадна в Станоев, който стреля високо над вратата

31'
  • Даниел Младенов пусна хитър пас към Бадара, но отлична намеса на Патев предотврати опасността.

28'
  • Опит за опасна атака на Дунав, не се получи

24'
  • Жълт картон за Самб Бадара за разкарване на топката след съдийски сигнал

18'
  • Христо Попадийн с жълт картон

15'
  • Ндиайе пропусна да открие резултата, след като беше изведен сам срещу Иванов, но вратарят на Етър се справи

13'
  • След центрирането от корнера в полза на Етър, Пашов стреля с глава в аут

12'
  • Батрович беше изведен на чиста голова позиция, но Луков спаси отбора си от попадение, след великолепна намеса

11'
  • След изпълнението на корнера не последва опасност за вратата на Етър

10'
  • Юлиян Ненов центрира в наказателното поле на Етър, Пехливанов я отклони с глава в корнер

9'
  • Жълт картон за Димо Атанасов

7'
  • Жълт картон за Шопов

6'
  • Искри на терена, Димо Атанасов и Васил Шопов се сдърпаха, след като Шопов изблъска съперника на пистата в опита си да вземе топката.