• Край на мача! Етър взе победата с 4:2!

• Греда и за Етър! Флорент Боджадж трябваше да се разпише от чистата ситуация, но тресна гредата.

90+2'
  • Три минути продължение на мача!

90'
  • Удар от воле на Аласана Мане след корнер, но топката мина високо над вратата и не затрудни вратаря на домакините.

84'
  • Последна смяна в мача. Излиза Румен Руменов, влиза Чавдар Ивайлов.

82'
  • Опасен изстрел на Аласана Мане от дистанция, но топката лети над вратата.

81'
  • Последна смяна в Дунав. Излиза Петър Патев, влиза Александър Александров.

77'
  • Георги Сърмов е безкомпромисен от бялата точка - 4:2.

71'
  • Румен Руменов беше изведен зад защитата от Ерик Почански и беше повален в наказателното поле от вратаря - дузпа.

70'
  • Христо Иванов пресече пас към Светослав Ковачев, който излизаше сам срещу него.

70'
  • Центриране към Георги Сърмов от пряк свободен удар, чийто удар с глава лети над вратата.

68'
  • Жълт картон и за Венци Василев от състава на Етър.

67'
  • Удар с глава на Ерик Почански, но твърде безопасно и извън вратата.

66'
  • Втора смяна и в Етър. Влиза Глаусио да Силва, излиза Ахмед Ахмедов.

65'
  • Втора смяна в Етър. Излиза Никола Колев, влиза Ерик Почански.

64'
  • Смяна в Етър. Влиза Аласана Мане на мястото на Велко Батрович.

63'
  • Румен Руменов получи жълт картон за груб фаул срещу Балджийски.

61'
  • Греда за Дунав! Красимир Станоев намери Мухамаду Ндиайе във вратарското поле, той стреля с глава, но топката кацна на горната греда и излезе в аут.

59'
  • Страхотен пропуск на Дунав! Иван Коконов си нагласи топката за центриране отдясно на наказателното поле и качи топката на главата на Светослав Ковачев, но ударът на младока мина на сантиметри встрани от вратата .

52'
  • Георги Динков намали на 2:3. Централният защитник се разписа с глава след перфектно центриране на Светослав Ковачев и ударът му мина точно покрай вратаря.

49'
  • Удар от дистанция на Светослав Ковачев, Христо Иванов беше крайно затруднен и изби топката, а защитник на Етър я прати в корнер.

48'
  • Начало на втората част на мача в Русе!

46'
  • Край на първата част на мача. Етър води на Дунав с 3:1.

45+2'
  • Страхотно изпълнение на Красимир Станоев от пряк свободен удар от около 25 метра. Топката влезе точно до дясната греда и въпреки че Иванов успя да я докосне, не можа да я избие извън вратата.

45+2'
  • Първи жълт картон в мача и той е за Артьом Артюнин.

45'
  • Димо Атанасов опита да изведе Велко Батрович зад защитата, но в последния момент вратарят излезе и изби.

45'
  • Една минута добавено време на първата част.

44'
  • Нов самостоятелен пробив на Светослав Ковачев и пак стреля от границата на наказателното поле, но вратарят Иванов пак се намеси подобаващо и изби.

42'
  • Най-чистото положение за Дунав до момента. Светослав Ковачев стреля опасно от границата на наказателното поле, като топката летеше към долния десен ъгъл, но вратарят изби. Ковачев навърза трима зашитници, преди да стреля.

40'
  • Георги Сърмов стреля от дистанция, но топката лети твърде високо над вратата.

39'
  • Светослав Ковачев нахлу в наказателното поле и потърси пас към съотборник, но в последния момент защитник на Етър изби.

36'
  • Първа смяна в мача. Излиза Христо Попадийн, влиза Мухамаду Н'Диайе.

35'
  • Най-спорната ситуация в мача до момента! Извеждащ пас към Светослав Ковачев щеше да стигне до играча, но Христо Иванов излезе да пресрещне топката. Останаха повече от сериозни съмнения, че стражът е играл с ръка извън наказателното поле, но реферът даде знак играта да продължи.

32'
  • Нов удар към вратата на Етър, но изпълнението на Божидар Васев не затрудни Христо Иванов.

31'
  • Нова опасност пред вратата на Дунав, но Флорент Боджадж не успя да преодолее вратаря Филип Димитров.

26'
  • Дунав изпусна невероятен шанс да намали изоставането си. Петър Патев стреля с глава след центриране от пряк свободен удар, като изпревари вратаря Христо Иванов за изстрела си. Но топката мина на сантиметри встрани от вратата.

25'
  • Етър води с класически аванс. Мартин Ковачев направи детинска грешка и позволи на Флорент Боджадж да му отнеме топката. Косоварят пусна за Никола Колев, но той не можа да уцели топката. Защитата на Дунав обаче я изби право на крака на Румен Руменов и той направи 3:0.

20'
  • Велко Батрович прави резултата 2:0. Георги Сърмов със страхотен пас го изведе зад защитата, като той беше на ръба на засадата. Сърбинът се измъкна и с перфектен прехвърлящ удар преодоля излезлия да го пресрещне страж Филип Димитров и удвои.

14'
  • Гол за Етър! Даниел Младенов открива резултата в 10-та минута. Тогава Димо Атанасов намери с перфектен дълъг пас Флорент Боджадж до наказателното поле, косоварят пусна на непокрития Младенов около точката на дузпата и той щеше да скъса мрежата за 1:0.

10'
  • Удар и на Светослав Ковачев от дистанция, но няма как да затрудни вратаря на Етър

9'
  • Първа ситуация в мача и тя се откри пред Даниел Младенов от Етър. Ударът му от малък ъгъл обаче мина високо над вратата.