• Край на мача.

90+4'
  • Минков заменя Сукуна за Черно море.

90+3'
  • Уникален пропуск за Черно море! Амаду Сукуна се озова очи в очи с вратаря на домакинтие Станислав Антонов, но стражът излезе, успя да скъси ъгъла и да отрази изстреля му.

90+3'
  • Три минути добавено време.

90+1'
  • Емил Янчев заменя ветерана Георги Илиев в редиците на Черно море.

89'
  • Контраатака за Дунав, която обач завършва с разочароващо центриране на Божидар Васев отляво.

75'
  • Сукуп влиза на мястото на Антон Огнянов за Черно море.

71'
  • Георги Илиев стреля несериозно от фаула и праща топката право в стената.

69'
  • Георги Илиев е фаулиран от Тейнур Марем пред дъгата на наказателното поле. Футболистът на Дунав получава жълт картон.

68'
  • Бранимир Костадинов заменя Диян Димов за Дунав.

67'
  • Нов великолепен шанс за гостите от Варна. Георги Илиев изведе чудесно Цветков по дясното крило, който центрира остро към Сукуна, но той не успя да засече добре топката и да отправи удар.

66'
  • Диян Димов получава жълт картон.

62'
  • Страхотна възможност за Черно море. Антон Огнянов се понесе по лявото крило на атаката, навлезе добре в наказателното поле и стреля силно по диагонала, но Антонов усоя да избие в корнер.

61'
  • Димитър Георгиев заменя Мирослав Будинов в редиците на Дунав.

60'
  • Хубав пробив на Жатоба, който в крайна сметка подаде към Васил Шопов, но халфът на домакините стреля силно над вратата.

50'
  • Юлиян Ненов влиза на мястото на Петър Патев на почивката.

47'
  • Начало на втората част.

45'
  • Край на първото полувреме.

45'
  • Васил Шопов пробва труден удар от въздуха и праща топката високо в аут.

45'
  • Жълт картон за Илияс Хасани от Черно море.

43'
  • Много добра бърза атака за гостите от Варна, която обаче завършва със засада на Сукуна.

41'
  • Поредно статично положение пред вратата на Черно море. Този път с изпълнението на прекия свободен удар се нагърби Христофор Хубчев, който стреля право в ръцете на Емил Михайлов.

36'
  • Страхотен шанс за Дунав! След центриране на Шопов от корнер, Мирослав Будинов отклони топката с глава, но за негов лош късмет коженото кълбо профуча на сантиметри от напречната греда.

32'
  • Хубав техничен удар на Васил Шопов от границата на наказателното поле, топката минава покрай левия страничен стълб.

28'
  • Страхотен шанс за Черно море! След центриране на Атанас Зехиров отдясно, Огнянов не успя да нанесе удар, но вместо това топката попадна в Сукуна, който стреля, но след рикошет топката излезе в корнер.

21'
  • Жълт картон за Александър Александров от Черно море за фаул срещу Васил Шопов.

16'
  • Карагарен бележи в собствената си врата.

13'
  • ГОООООЛ! Черно море повежда в резултата след първата си добра атака към вратата на Дунав. След нападене по десния фланг, Георги Илиев получи на границата на наказателното поле, финтира бранител на домакините и центрира. Мариян Огнянов пробва да отправи удар, но за сметка на това, топката рикошира в крака на Карагарен и влетя в мрежата за 1:0 за Черно море.

13'
  • Домакините от Дунав започват по-добре двубоя в Русе. "Небесносините" владеят инициативата в срещата в първите няколко минути, но не успяват да застрашат сериозно Емил Михайлов.