• Край на мача

90+3'
  • Добавеното време е 3 минути

90+1'
  • Тодор Траянов опита атака за Пирин, но не намери подкрепа от съотборниците си.

90'
  • Каранга с глава прати кълбото над вратата на Макенджиев

88'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА. Тиаго пробва мерника си, кълбото мина над вратата

85'
  • Последна смяна в състава на ЦСКА. Излиза Лое, влиза Кубемба

78'
  • Жълт картон за Суда

74'
  • Манолев с далечен удар, Макенджиев се справи отново

70'
  • Втора смяна в ЦСКА. На мястото на Кулма, влиза Меркадо

69'
  • Дюлгеров направи всичко възможно да открие резултата за ЦСКА, но външният му фалц не затрудни особено Макенджиев.

66'
  • Станислав Костов опита да тормози отбраната на ЦСКА, но не сполучи при първата атака на Пирин за второто полувреме

65'
  • Барт намери Бодуров след изпълнение на корнер, но бранителят стреля неточно

63'
  • Тиаго стреля от границата на наказателното поле към вратата на Пирин, кълбото мина встрани от вратата.

62'
  • Енрике Рафаел излиза, тъй като не успя да продължи срещата, а на негово място влезе Манолев

59'
  • Медицинска помощ за Енрике Рафаел, който стъпи накриво при сблъсък със съперников играч.

58'
  • Кулма с топовен изстрел нокаутира Сандев, който трябваше да получи лекарска помощ

55'
  • Жълт картон за Ничев от Пирин за нарушение срещу Кулма

51'
  • Раул Лое стреля от далечно разстояние в аут

50'
  • Каранга и Енрике Рафаел пропуснаха най-чистото положение пред вратата на Макенджиев. Каранга пусна пас към Рафаел, но той не успя да накаже вратаря на гостите.