• Десподов влиза на мястото на Меркадо в състава на ЦСКА.

• Станислав Манолев реализира за 4:1 след като засече центриране отляво.

• Смяна в състава на ЦСКА. Кубемба влиза на мястото на Каранга.

71'
  • Нова смяна в Локо. На мястото на Ванчо Траянов влиза Велковски

66'
  • Фернандо Каранга направи резултата 3:0 в полза на ЦСКА, а пасът дойде от Тиаго Родригес.

61'
  • Смяна в Локомотив. На мястото на Серджо влиза Мартинович

57'
  • Пряк свободен удар за Локо, след изпълнението му не последва опасност за вратата на ЦСКА.

57'
  • Удар на Дани Кики мина над напречната греда.

52'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+4'
  • Жълт картон за Димо Бакалов, след като реагира на съдийско решение. Бакалов падна в наказателното поле на ЦСКА, след като имаше леко съприкосновение с Дюлгеров, но съдията прецени, че няма дузпа.

45+4'
  • Ивайло Марков е с разбита уста и има нужда от лекарска помощ

45+1'
  • Опасен шут на Каранга мина много близо до страничната греда на Пиргов.

40'
  • След последвалия пореден корнер нямаше опасност за Пиргов.

38'
  • Корнер за ЦСКА. След изпълнението му последва нов корнер

37'
  • Жълт картон за Пламен Николов

• Димо Бакалов стреля в аут от изгодна позиция.

31'
  • Нов гол за ЦСКА. Меркадо намери добре Манолев, той свали топката в наказателното поле на Малинов, който матира Пиргов и направи резултата 2:0.

28'
  • Марк Бедиме има нужда от лекарска помощ

22'
  • Корнер за Локо, след изпълнението му не последва опасност за стража на "червените"

19'
  • Удар на Пауло Серджо беше отклонен от бранител и последва корнер за Локо.

19'
  • Гол за ЦСКА! Тиаго Родригес с елегантен удар матира Пиргов. Атаката на ЦСКА започна от Манолев, който центрира към Пиргов, той отби кълбото, което попадна в Родригес и той с елегантен удар откри.

13'
  • Рубен Пинто с далечен удар прати кълбото над напречната греда.

12'
  • Грешка на Пламен Николов замалко да позволи на ЦСКА да открие резултата, но "червените" не успяха да открият резултата.

9'
  • Нов корнер за ЦСКА. След центрирането на Тиаго Родригес не последва опасност за вратата на Локо.