• КРАЙ НА МАЧА. ЦСКА-София и Левски завършиха без победител при 1:1.

90+4'
  • Жълт картон за Диого Виана за симулация в наказателното поле.

90+3'
  • НЕВЕРОЯТЕН ПРОПУСК НА ГЕНЕВ! Антонио Аниете центрира изключително прецизно от фаул, а Генев избяга от опеката на Петрус Бумал. Централният защитник стреля с глава от границата на вратарското поле, а кълбото премина на сантиметри покрай левия стълб.

90+1'
  • 3 минути продължение на мача.

• Последна смяна в Левски - Франсис Нар напуска, вместо него Виктор Генев.

90'
  • Последна смяна в ЦСКА-София - Кирил Десподов заменя Руй Педро.

88'
  • Жълт картон за Петрус Бумал след фаул срещу Аниете.

86'
  • Медицинска помощ за Александър Александров. Централният защитник на Левски получи схващане в бедрото.

82'
  • Втора смяна в Левски - Адениджи излезе, Антонио Аниете зае мястото му.

79'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА-СОФИЯ - 1:1! ПРЕСЛАВ ЙОРДАНОВ Е БЕЗПОГРЕШЕН! Нападателят не трепна при изпълнението, като стреля ниско в десния ъгъл на вратата, докато Йоргачевич пое в грешната посока.

77'
  • Жълт картон за Йоргачевич от Левски, защото протестира срещу решението за дузпата.

76'
  • ДУЗПА ЗА ЦСКА-СОФИЯ! Антон Недялков успя от трудна позиция да центрира по тревата към близката греда към Преслав Йорданов, който стигна първи до топката на ъгъла на вратарското поле, а Боян Йоргачевич закъсня и го повали на тревата.

75'
  • Втора смяна в ЦСКА-София - Манолев все пак напуска заради травмата, на негово място Александър Дюлгеров.

74'
  • НЕВЪЗМОЖЕН ПРОПУСК НА ГЕОРГИ КОСТАДИНОВ! ЦСКА-София загуби топката докато почти целият тим се бе изнесъл напред за статично положение. Краев веднага пусна към Адениджи отдясно, който пък съумя да намери Георги Костадинов покрай отчаяния опит на Манолев да пресече паса. Халфът напредна напълно сам срещу Китанов, но вместо да подаде към непокрития Сашо Александров шутира в тялото на вратаря.

69'
  • Жълт картон за Сашо Александров от Левски заради фаул срещу Диого Виана.

69'
  • Чудесен шанс пред Рафа Перес, който обаче стреля безкрайно неточно! Диого Виана завъртя топката от ъглов удар, като насочи подаването си пред точката на дузпата. Там Рафа Перес дори не трябваше да скача, за да вземе високата топка, но ударът му отлетя към небесата.

67'
  • Медицинска помощ за Станислав Манолев, който се контузи при наглед безобидна ситуация. На пейката реагираха веднага и пратиха Александър Дюлгеров да загрява.

63'
  • Първа смяна в Левски - Божидар Краев замени Мехди Бурабиа.

57'
  • Жълт картон за Антон Недялков от ЦСКА-София за протести срещу съдията.

54'
  • Пряк свободен удар за "червените" на около 18-19 метра леко вляво от вратата на Йоргачевич. Кулма шутира в стената, после Рубен Пинто опита изстрел, който рикошира на няколко пъти в играчи на Левски, а ЦСКА-София поискаха дузпа.

53'
  • Жълт картон за Роман Прохазка от Левски, който изпусна Руй Педро до ъгловото флагче и го задържа с ръка.

51'
  • Смяна на почивката в ЦСКА-София. Александър Георгиев напуска игра, вместо него Преслав Йорданов се появява на терена.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ. Левски се оттегля на почивка с аванс от 1:0.

• 1 минута добавено време на първата част.

• След гола за Левски играта буквално замря. ЦСКА-София няма идея как да развива атаките си, докато "сините" предпочитат да уплътняват пространствата в собствената си половина.

• ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ - 0:1! ФРАНСИС НАР БЕЛЕЖИ! Невероятна двойна грешка на Рафа Перес, който не можа да изчисти топката отляво, а Прохазка я овладя и изведе Бабатунде с пространство в наказателното поле. Нигериецът после хитро сви към непокрития Франсис Нар, за който остана да вкара почти на празна врата.

34'
  • Първи шанс за "сините"! Мехди Бурабиа изпълни пряк свободен удар отляво, като центрира пред вратарското поле. Там Адениджи и Прохазка останаха с малко под топката, а Китанов изтърва кълбото. Въпреки това защитата успя да му помогне да поправи грешката си.

33'
  • Адениджи отправи първият шут на Левски по посока вратата на Китанов. Нигериецът пое топката на около 30 метра от вратата и стреля изключително слабо и неточно.

29'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА-София на около 30 метра от вратата. Въпреки това Станислав Манолев реши да стреля директно и прати кълбото високо над гредата.

23'
  • Жълт картон за Бабатунде Адениджи от Левски, който избута с ръце Манолев. Ситуацията обаче скоро може да ескалира, защото Ивайло Стоянов не даде нарисуван жълт картон на Веско Минев по-рано за далеч по-опасен фаул.

22'
  • Левски успя да се оттърси от първоначалния натиск, на който беше подложен. "Сините" започнаха по-често да изнасят топката в половината на съперника.

• Играта временно е прекъсната, за да се окаже медицинска помощ на Александър Драгомиров Александров от Левски, който бе ударен в лицето при единоборство.

12'
  • Феновете на ЦСКА-София хвърлиха голяма червена димка, която се разнесе над терена. Пушекът обаче не пречи на играта и тя продължава.

11'
  • ЦСКА-София разигра късо ъглов удар отляво по аката си, а Антон Недялков прати остро центриране в зоната между границата на пеналта и точката на дузпата. Там Рубен Пинто бе оставен да шутира от воле, но кълбото отлетя високо над греда.

9'
  • Уникален шут на Рубен Пинто, но какво спасяване от Йоргачевич! Халфът на ЦСКА-София посрещна с мощна тупалка от около 25-26 метра избита от "синята" защита топка и я насочи коварно под гредата. Йоргачевич съумя да реагира подобаващо и изби с една ръка в корнер.

7'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА-София. Топката е заложена отляво по атаката, на 2-3 метра пред ъгъла на наказателното поле. Диого Виана опита да стреля към вратата, а изстрелът му отлетя високо и встрани от целта.

5'
  • Страхотен шанс за ЦСКА-София още в самото начало! Станислав Манолев проби с топката край тъчлинията отдясно, след което центрира пред точката на дузпата. Там Руй Педро бе оставен да стреля с глава, ала португалецът прати топката покрай десния стълб зад Йоргачевич.