• Рубен Пинто се разписа за 2:0 след асистенция на Руи Педро.

• Жълт картон за Ненов.

84'
  • Смяна в Дунав. Раденцов влиза в игра на мястото на Аясс

83'
  • Удар на Аясс беше спасен от Китанов, Ненов се хвърли с бутонките към тялото на вратаря на домакините.

82'
  • Меркадо падна в наказателното поле след сблъсък с Хубчев, но съдията не отсъди дузпа.

80'
  • Нова смяна в Дунав. Влиза Муейци, излиза Шопов

78'
  • Фернандо Каранга се разписа най-накрая в мача и даде аванс на ЦСКА.

75'
  • Кубемба отново направи пропуск пред вратата на Антонов, който отново спаси.

72'
  • Първа смяна и в състава на Дунав. Ненов влиза, излиза Карагарен

70'
  • Още с първото си докосване Кубемба стреля опасно към Антонов, но вратарят на Дунав отново не остави шанс на атакуващия футболист на ЦСКА.

69'
  • Първа смяна в състава на ЦСКА. Кубемба влиза, излиза Арсенио

68'
  • Силен шут на Арсенио нацели Марем в главата и футболистът на Дунав трябва да получи лекарска помощ.

66'
  • Корнер за ЦСКА. След центирането Антонов уверено улови кълбото.

63'
  • Бранимир Костадинов със задна ножица не намери целта, но футболистът на Дунав може да бъде поздравен за положеното усилие.

59'
  • Карагарен има нужда от лекарска помощ

58'
  • Каранга с глава нацели напречната греда на Антонов

57'
  • Симао стреля към Антонов от 12-ина метра, той изби в корнер

56'
  • Удар на Меркадо прати топката в аут.

55'
  • Бранимир Костадинов с глава стреля към Китанов, а вратарят на ЦСКА се справи с удара.

53'
  • Играта продължи

50'
  • Невероятна хореография от агитката на ЦСКА. Играта е спряна временно, тъй като над терена се стеле дим.

49'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Маркирана е засада на Меркадо, но такава нямаше. Футболистите на ЦСКА могат да се чувстват ощетени в тази ситуация.

45'
  • И след поредния корнер не последва опасност за Антонов.

41'
  • Корнер за ЦСКА. След късото изпълнение последва ново изчистване и нов корнер.

40'
  • Арсенио с отличен удар опита да накаже Антонов, но стражът на Дунав отново се справи и изчисти кълбото в корнер.

36'
  • Пряк свободен удар за Дунав. Карагарен центрира в наказателното поле на ЦСКА, Недялков изчисти напред

31'
  • След корнера в полза на Дунав, нямаше опасност за Китанов.

30'
  • Недялков разколеба Диян Димов, който се беше впуснал в наказателното поле на ЦСКА, и изчисти кълбото в корнер.

30'
  • Арсенио стреля опасно към вратата на Антонов, но той се намеси отлично и изчисти в корнер.

25'
  • Шопов поде атака за Дунав, потърси Будинов, но той не съумя да затрудни Китанов.

24'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА. Зад топката застана Кулма и прати топката към Антонов, който спаси ситуацията.